8 Мп IP відеокамера, з Smart-функціями; Матриця: 1/1.8" progressive scan CMOS; Стиснення: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Фіксований об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 102 °); Чутливість: 0.003 Люкс /F1.6, 0 Люкс з ІЧ; Запис: 8Мп / 6Мп - 20 к / c, 4МП / 3Мп - 25 к / с; Функції: відео аналітика, статистика, ідентифікація об'єкта, Smooth streaming, Face detection, WDR, 3D- DNR, ROI, BLC, HLC; інтерфейси: 1xRJ45 (100M), вбудований мікрофон, Мікро SD до 256Гб, BNC відео вихід (для налаштування); ІЧ підсвічування до 40 м; нагрівач; IP66; DC 12В / 7.2 Вт, POE (802.3 af), ф70х162 мм, 500г 8 Мп IP відеокамера, з Smart-функціями; Матриця: 1/1.8" progressive scan CMOS; Стиснення: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Фіксований об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 102 °); Чутливість: 0.003 Люкс /F1.6, 0 Люкс з ІЧ; Запис: 8Мп / 6Мп - 20 к / c, 4МП / 3Мп - 25 к / с; Функції: відео аналітика, статистика, ідентифікація об'єкта, Smooth streaming, Face detection, WDR, 3D- DNR, ROI, BLC, HLC; інтерфейси: 1xRJ45 (100M), вбудований мікрофон, Мікро SD до 256Гб, BNC відео вихід (для налаштування); ІЧ підсвічування до 40 м; нагрівач; IP66; DC 12В / 7.2 Вт, POE (802.3 af), ф70х162 мм, 500г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіобітрейт | 64 Кб/с |
| Аудіокомпресія | Г.711 / Г.722.1 / Г.726 / МП2Л2 / ПКМ / МП3 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 500 г |
| Відеобітрейт | 32 Kbps to 16 Mbps |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / H.265 + / H.264 + |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Живлення | DC12V ± 20% |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP66 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Кути огляду камери | Горизонтальний: 102 °, Вертикальний: 55 °, Діагональ: 120 ° |
| Кількість одночасних підключень | Одночасний перегляд до 6 каналів |
| Кількість потоків | 4 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 256 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість, АРУ і баланс білого |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | <7.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome31.0-44, Mozilla Firefox30.0-51, Safari8.0 + |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП (3840x2160), 6MП (3072x2048), 5MП (2560x1920), 4МП (2560х1440), 3MП (2048x1536), 2МП (1920x1080) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | ⁇ 70 × 162мм |
| Розміри, мм | Φ70 × 162 |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K — 20 к/с, 5 Мп — 20 к/с, 4 МП — 25 к/с, 3 Мп — 25 к/с, 1080р — 25к/с, 720р — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 720р — 25 к/с, D1 — 25 к/с, VGA — 25 к/с, CIF — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 — 25 к/с, VGA — 25 к/с, CIF — 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 з |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 023 ₴


