4МП ColorVu; Стиснення: H.265 / H.264 / H.265+ / H.264+; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 112 °); Чутливість: 0.0005 лк / F1.0; Запис: 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 кадрів / с; Інтерфейси: cлот пам'яті: MicroSD до 256Гб; вбудований мікрофон; вхід/вихід тривоги; Функції: відео аналітика 3D-DNR, HLC, BLC; IP67, IK10, DC 12В / 6.5Вт, PoE (802.3af), Ø 122 × 100 мм, 580г 4МП ColorVu; Стиснення: H.265 / H.264 / H.265+ / H.264+; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 112 °); Чутливість: 0.0005 лк / F1.0; Запис: 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 кадрів / с; Інтерфейси: cлот пам'яті: MicroSD до 256Гб; вбудований мікрофон; вхід/вихід тривоги; Функції: відео аналітика 3D-DNR, HLC, BLC; IP67, IK10, DC 12В / 6.5Вт, PoE (802.3af), Ø 122 × 100 мм, 580г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного та суб потоку |
| WDR | 130 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 2 м |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вых (вбудований мікрофон) |
| Вага | 580 г |
| Виявлення об'єкта | 58 м |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Співвідношення сигнал/шум | 52 дБ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Кути огляду | Г: 112°, В: 61°, Д: 134° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4 |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | MicroSD карта 256 ГБ, NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR) |
| Мікрофон | Да |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 355°, нахил: 0°-75°, оберт: 0° -355° |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ø 122 / 100 мм |
| Розміри, мм | Ø 122 / 100 |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 23 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 329 ₴


