DS-2CD2346G2-I – найкращий вибір для тих, хто хоче забезпечити багаторівневу безпеку об'єкта. Це мережева Smart-камера, функціонал якої багатий на можливості контролю та виявлення. Відеокамера може записувати картку пам'яті. Докладно налаштовується зображення, параметри кодування та інші характеристики. Підключатися через інтернет може до 32 довірених користувачів. Найбільш корисними у DS-2CD2346G2-I є функції детектора. Увімкнення сигналізації дозволяє встановити автоматизоване стеження за областю. Поява сторонніх призведе до спрацьовування сповіщувача. Об'єктив здатний виявляти обличчя. Камера може уважно контролювати те, що відбувається навіть у нічний час, з вимкненим освітленням. У відповідному режимі вмикається вбудований інфрачервоний фільтр. DS-2CD2346G2-I – найкращий вибір для тих, хто хоче забезпечити багаторівневу безпеку об'єкта. Це мережева Smart-камера, функціонал якої багатий на можливості контролю та виявлення. Відеокамера може записувати картку пам'яті. Докладно налаштовується зображення, параметри кодування та інші характеристики. Підключатися через інтернет може до 32 довірених користувачів. Найбільш корисними у DS-2CD2346G2-I є функції детектора. Увімкнення сигналізації дозволяє встановити автоматизоване стеження за областю. Поява сторонніх призведе до спрацьовування сповіщувача. Об'єктив здатний виявляти обличчя. Камера може уважно контролювати те, що відбувається навіть у нічний час, з вимкненим освітленням. У відповідному режимі вмикається вбудований інфрачервоний фільтр.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | Підтримує |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Апертура | F1.4 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 770 |
| Вага в упаковці | 770 г |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеобітрейт | 32 Kbps to 8 Mbps |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | PoE (802.3af), ONVIF, WDR 120 дБ, Детекція обличчя, ІК-фільтр, Підтримка MicroSD |
| Диапазон рабочих температур | -30° C - +60° C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по вертикали | 55 |
| Угол обзора по горизонтали | 103 |
| Кути огляду | Горизонтальний: 103 °, Вертикальний: 55 °, Діагональ: 123 ° |
| Кількість одночасних підключень | Одночасний перегляд до 6 каналів |
| Кількість потоків | 3 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 256ГБ |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IP |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість, АРУ і баланс білого |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome31.0-44, Mozilla Firefox30.0-51, Safari8.0 + |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП (2592х1944), 3MП (2304x1296), 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), V |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2592x1944, 2304х1296, 1920x1080, 1280x960, 1280x720, 704x576 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 138 х 138 х 126 мм |
| Розміри, мм | Ø138 / 126 |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Hik-Connect |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті, ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Частота запису | 4МП - 20к/с, 3МП - 25к/с, 1080р - 25к/с, 720р - 25к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 4МП - 20к / с, 3Мп - 25к / с, 1080р - 25к / с, 720р - 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 720р - 25к / с, D1 - 25к / c, VGA - 25к / с, CIF - 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 - 25к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 6 300 ₴


