DS-2CD2T26G1-4I – IP-камера, за допомогою якої можна встановити постійне спостереження за офісом, торговим залом, просторим двором або охоронним пунктом пропуску. Однією з основних особливостей цієї відеокамери є наявність тривоги, що спрацьовує на ряд тригерів. Пристрій повідомить про відключення від мережі, про нестачу пам'яті накопичувача або неправильну авторизацію, що гарантує безперебійну роботу. Також DS-2CD2T26G1-4I визначає цільові типи та здатна відстежувати порушників. Увімкнення сигналізації не допускає безперешкодного перетину лінії, появи кадру або виході з нього. Особливо ці функції корисні на територіях, що охороняються. Вночі відеокамера продовжує роботу, ввімкнувши інфрачервоне підсвічування, яке покращує темне зображення на 80 метрів. DS-2CD2T26G1-4I – IP-камера, за допомогою якої можна встановити постійне спостереження за офісом, торговим залом, просторим двором або охоронним пунктом пропуску. Однією з основних особливостей цієї відеокамери є наявність тривоги, що спрацьовує на ряд тригерів. Пристрій повідомить про відключення від мережі, про нестачу пам'яті накопичувача або неправильну авторизацію, що гарантує безперебійну роботу. Також DS-2CD2T26G1-4I визначає цільові типи та здатна відстежувати порушників. Увімкнення сигналізації не допускає безперешкодного перетину лінії, появи кадру або виході з нього. Особливо ці функції корисні на територіях, що охороняються. Вночі відеокамера продовжує роботу, ввімкнувши інфрачервоне підсвічування, яке покращує темне зображення на 80 метрів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| ROI | 1 зона для головного і дод. потоку |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Вес | 1.1 кг |
| Відеобітрейт | 32 КбІт/с - 16 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування фокусом | фіксований |
| Класс защиты | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 86°, В: 46°, Д: 103° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD до 128ГБ |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість, АРУ, баланс білого |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 17Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Поддержка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280×720 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Φ105×290 мм |
| Розміри, мм | Φ105×290 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Мережа відключена, конфлікт IP-адрес, неправильний вхід в систему, жорсткий диск переповнений, помил |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 704× 576, 640 × 480, 352× 288 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 5 850 ₴


