DS-2CD2T47G2-L – передова модель серед камер спостереження HIKVISION. Має високу чутливість, чітке зображення та безліч додаткових корисних функцій. ColorVu передбачає трансляцію кольорової картинки в цілодобовому режимі, що рідко зустрічається. Для нічної зйомки використовується LED-підсвічування, розраховане на 60 метрів. Одна така відеокамера здатна охопити відразу велику область завдяки наявності регулювання по осях. Крім відеоспостереження, підтримує функції розпізнавання об'єктів. У тому числі, ідентифікує обличчя. Можна налаштувати датчик тривоги на вторгнення в певну область або переход лінії. Камера відреагує, коли помітить порушника. Запис ведеться або пульт з реєстратором, або на карту пам'яті у пристрої. DS-2CD2T47G2-L – передова модель серед камер спостереження HIKVISION. Має високу чутливість, чітке зображення та безліч додаткових корисних функцій. ColorVu передбачає трансляцію кольорової картинки в цілодобовому режимі, що рідко зустрічається. Для нічної зйомки використовується LED-підсвічування, розраховане на 60 метрів. Одна така відеокамера здатна охопити відразу велику область завдяки наявності регулювання по осях. Крім відеоспостереження, підтримує функції розпізнавання об'єктів. У тому числі, ідентифікує обличчя. Можна налаштувати датчик тривоги на вторгнення в певну область або переход лінії. Камера відреагує, коли помітить порушника. Запис ведеться або пульт з реєстратором, або на карту пам'яті у пристрої.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| WDR | 130 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| Апертура | F1.0 |
| Вес | 1.2 кг |
| Виявлення об'єкта | 77 м |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.265+/H.264+ |
| Відстань фокусування | 3.5 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кути огляду камери | Г: 95°, В: 51°, Д: 115° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | MicroSD карта до 256 Гб, NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 11 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | E 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, оберт: 0° -360° |
| Рабочая температура | -30 °C - +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ø105 × 290 мм |
| Розміри, мм | Ø105 × 290 |
| Розпізнавання об'єкта | 15 м |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 30 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 9 450 ₴


