2 Мп ColorVu IP відеокамера Hikvision; Матриця: 1 / 2.8 "Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264 + / Н.265 + / MJPEG; Об'єктив: f = 4 мм (кут огляду 89 °); Чутливість: Колір: 0.0035 люкс / (F1.0, 1/30, AGC вкл), 0.005 люкс / (F1.2, 1/30, AGC вкл); 0 люкс з LED-підсвіткою; Запис: 1 920 x 1080, 1280 x 960, 1280 х 720 - 25 кадрів / с; Функції: WDR, 3D DNR, BLC, HLC, ROI; Тепле світло (3000K), до 30 м. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; IP67; DC 12В ± 25% / 5 Вт, PoE (802.3af, class 3); 114 x 110 x 220 мм, 900 г 2 Мп ColorVu IP відеокамера Hikvision; Матриця: 1 / 2.8 "Progressive Scan CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264 + / Н.265 + / MJPEG; Об'єктив: f = 4 мм (кут огляду 89 °); Чутливість: Колір: 0.0035 люкс / (F1.0, 1/30, AGC вкл), 0.005 люкс / (F1.2, 1/30, AGC вкл); 0 люкс з LED-підсвіткою; Запис: 1 920 x 1080, 1280 x 960, 1280 х 720 - 25 кадрів / с; Функції: WDR, 3D DNR, BLC, HLC, ROI; Тепле світло (3000K), до 30 м. Слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 128Гб; IP67; DC 12В ± 25% / 5 Вт, PoE (802.3af, class 3); 114 x 110 x 220 мм, 900 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 900г |
| Відеобітрейт | 32 Kbps to 8 Mbps |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування фокусом | фіксований |
| Класс защиты | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Кути огляду камери | Горизонтальний: 89 °, Вертикальний: 47 °, Діагональ: 106 ° |
| Кількість одночасних підключень | Одночасний перегляд до 6 каналів |
| Кількість потоків | 3 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 128ГБ |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 128ГБ |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість, АРУ, баланс білого |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 6.5Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-4500, iVMS-5200 |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720, 640x360, 320x240 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 114×110×220 мм |
| Розміри, мм | 114×110×220 |
| Світлочутливість | 0.0035 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, виявлення злому відео, мережа відключена, конфлікт IP-адрес, незаконно вхід в систем |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360, 352 × 240, 320 × 240) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 5 693 ₴


