2 Мп Wi-FI з ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264 + / Н.265 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 112 °); Чутливість: 0.018 лк / F2. 0 (AGC увімк); Запис: 1920x1080, 1280х720 - 25 к / с; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м; Wi-Fi; робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200. MicroSD карта до 256 Гб; IP66; DC 12В / 7Вт, 176х73х89 мм, 450 г 2 Мп Wi-FI з ІЧ; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264 + / Н.265 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 112 °); Чутливість: 0.018 лк / F2. 0 (AGC увімк); Запис: 1920x1080, 1280х720 - 25 к / с; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м; Wi-Fi; робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200. MicroSD карта до 256 Гб; IP66; DC 12В / 7Вт, 176х73х89 мм, 450 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіобітрейт | 64Kбіт / с (G.711) / 16Kбіт / с (G.722.1) / 16Kбіт / с (G.726) / 32-192Kбіт / с (MP2L2) |
| Аудіокомпресія | G.711 / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM |
| Аудіоінтерфейси | 1 вбудований мікрофон, 1 вбудований динамік |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 450 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 8 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Отношение сигнал/шум | 52 дБ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 112°; В: 59°; Д: 134° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 каналів |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, DHCP, DNS, DDNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, UPnP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, Bonjour |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M/100M, Wi-Fi |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 256ГБ, NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR) |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються клієнтським програмним забезпеченням |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200 |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720, 640x480, 640x360, 320x240 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Режим день/ніч | День / Ніч / Авто / Розклад |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -30°C - +50°C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 176х73х89 мм |
| Розміри, мм | 176х73х89 |
| Світлочутливість | 0.018 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, DHCP, DNS, DDNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, UPnP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, Bonjour |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920x1080, 1280x720 - 25 к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640x480, 640x360, 320x240 - 25 к / с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 700 ₴


