4 МП EXIR Bullet Wi-Fi; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 97 °); Чутливість: 0.009 Люкс / F1.6 (AGC увімк); Запис: 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к / с; Функції: WDR 120 дБ, 3D-DNR, BLC, HLC; слот Micro SD 256 Гб; ІЧ-підсвічування до 30 м; MicroSD карта до 256 Гб; Wi-Fi; робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200; IP66; DC 12В / 7Вт, 176х73х89 мм, 450 г 4 МП EXIR Bullet Wi-Fi; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.264 / Н.265; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 97 °); Чутливість: 0.009 Люкс / F1.6 (AGC увімк); Запис: 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к / с; Функції: WDR 120 дБ, 3D-DNR, BLC, HLC; слот Micro SD 256 Гб; ІЧ-підсвічування до 30 м; MicroSD карта до 256 Гб; Wi-Fi; робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200; IP66; DC 12В / 7Вт, 176х73х89 мм, 450 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вбудований мікрофон, 1 вбудований динамік |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 450 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 8 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12 В DC, 0.6 A |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 97°, В: 52°, Д: 114° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M/100M, Wi-Fi |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), micro SD 256 Гб |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 7.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200 |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Підтримка браузерів | IE8+, Chrome41.0-44, Firefox30.0-51, Safari8.0-11 |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| Рабочая температура | -30°C - +60°C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 176х73х89 мм |
| Розміри, мм | 176х73х89 |
| Світлочутливість | 0.009 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640x360 - 25 к / с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 600 ₴


