4 Мп Wi-FI з ІЧ; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: Н.265 / H.264 / MJPEG; Об'єктив f = 4 мм (кут огляду 75 °); 0.028 лк/ F2.0 (AGC увімк.); Запис: 2560x1440 - 20 к / с, 2304х1296, 1920x1080, 1280х720 - 25 к / с; Аудіо: вбудований мікрофон; робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, iVMS-5200, iVMS-4500, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200, iVMS-5200, iVMS-4500; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR); Wi-Fi: 2.4ГГц (802.11 b / g / n); ІЧ-підсвічування до 30м. MicroSD карта до 128 Гб; IP66; DC 12В / 6Вт; 69х67х171 мм, 372 г 4 Мп Wi-FI з ІЧ; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: Н.265 / H.264 / MJPEG; Об'єктив f = 4 мм (кут огляду 75 °); 0.028 лк/ F2.0 (AGC увімк.); Запис: 2560x1440 - 20 к / с, 2304х1296, 1920x1080, 1280х720 - 25 к / с; Аудіо: вбудований мікрофон; робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, iVMS-5200, iVMS-4500, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200, iVMS-5200, iVMS-4500; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR); Wi-Fi: 2.4ГГц (802.11 b / g / n); ІЧ-підсвічування до 30м. MicroSD карта до 128 Гб; IP66; DC 12В / 6Вт; 69х67х171 мм, 372 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| ROI | 1 фіксована область для основного потоку і підпотоків |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіобітрейт | 64Kбіт / с (G.711) / 16Kбіт / с (G.722.1) / 16Kбіт / с (G.726) / 32-192Kбіт / с (MP2L2) |
| Аудіокомпресія | G.711 / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Підтримує |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 372 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 8 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP66 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 75°; В: 41°; Д: 88° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 каналів |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Сетевые интерфейсы | 1x RJ45 10M / 100M, Wi-Fi |
| Метод зберігання | ANR, Micro SD до 128 Гб, NAS (NFS, SMB/CIFS) |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються клієнтським програмним забезпеченням |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | робота з клієнтським ПЗ: Wi-Fi - iVMS-4200, iVMS-5200, iVMS-4500, дріт - Hik-Connect, iVMS-4200, iVM |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b / g / n, 50 метрів на відкритому просторі |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП(2560х1440), 3MП (2304x1296), 2МП (1920x1080), 1МП(1280x720), VGA (640x480), 640х360, 320х240 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр (ICR) |
| Рабочая температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 70х70х171 мм |
| Розміри, мм | 70х70х171 |
| Світлочутливість | 0.028 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, помилка збері |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4МП - 20к / с, 3Мп - 25к / с, 1080р - 25к / с, 720р - 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к / c, VGA - 25к / с, CIF - 25к / с |
| Швидкість затвора | 1/3 с-1 / 100,000с |
Информация для заказа
- Цена: 4 230 ₴


