2МП Wi-Fi PT IP; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265 + / H.264 + / H.265 / H.264; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 112 °); Чутливість: 0.028 лк / F1.2, 0 лк з ІЧ; Запис: 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: DWDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); Wi-Fi E802.11b, 802.11g, 802.11n; Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10м, слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 256Гб; DC 5В / 8Вт, ф82х113 мм, 280г 2МП Wi-Fi PT IP; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265 + / H.264 + / H.265 / H.264; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 112 °); Чутливість: 0.028 лк / F1.2, 0 лк з ІЧ; Запис: 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: DWDR, 3D DNR, BLC, день / ніч (ICR); Wi-Fi E802.11b, 802.11g, 802.11n; Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10м, слот пам'яті: micro SD / SDHC / SDXC до 256Гб; DC 5В / 8Вт, ф82х113 мм, 280г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F2.0 |
| Безпека | Захист паролем, складний пароль, фільтр IP-адрес, водяний знак |
| Вага | 280 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265+/H.264+/H.265/H.264 |
| Співвідношення сигнал/шум | 50 дБ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | 5В DC ± 10%, micro USB |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кути огляду камери | Г: 112°, В: 60°, Д: 132° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, DDNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, UPnP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, Bonjour |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | microSD/SDHC/SDXC карта 256 Гб, NAS (NFS,SMB/CIFS) |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-4500, iVMS-5200 |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Регулювання по осях | поворот: 0° -355°, нахил: -10° -90° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр |
| Робоча температура | -10 °C - 40°C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 82.4 × 113.6 мм |
| Розміри, мм | Ø 82.4 × 113.6 |
| Світлочутливість | 0.028 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, DDNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, UPnP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, Bonjour |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Відстеження руху, виявлення руху, виняток (мережа відключена, IP-адреса конфлікт, незаконний вхід, ж |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴


