2МП Wi-Fi IP; Матриця: 1 / 2.7 "CMOS; Стиснення: H.264 / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 105.8 °); Колір: 0.028 люкс (F2.0, AGC увімк), 0 люкс з ІЧ; Запис: 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: DWDR, 3D DNR, BLC, HLC; Wi-Fi E802.11b, 802.11g, 802.11n; робота з клієнтським ПЗ: iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-4500, iVMS-5200; Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10м, слот пам'яті: micro SD до 256Гб; DC 5В ± 15% /6.5Вт, ф64х112 мм, 120г 2МП Wi-Fi IP; Матриця: 1 / 2.7 "CMOS; Стиснення: H.264 / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 105.8 °); Колір: 0.028 люкс (F2.0, AGC увімк), 0 люкс з ІЧ; Запис: 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: DWDR, 3D DNR, BLC, HLC; Wi-Fi E802.11b, 802.11g, 802.11n; робота з клієнтським ПЗ: iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-4500, iVMS-5200; Вбудовані мікрофон і динамік; ІЧ-підсвічування до 10м, слот пам'яті: micro SD до 256Гб; DC 5В ± 15% /6.5Вт, ф64х112 мм, 120г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Підтримує |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіобітрейт | 64Kbps (G.711) / 16Kbps (G.722.1) / 16Kbps (G.726) / 32-160Kbps (MP2L2) |
| Аудіокомпресія | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Аудіоінтерфейси | 1 вбудований мікрофон, 1 вбудований динамік |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 120 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.265+/H.264+/H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | DC 5В ± 15 % |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 112°, В: 60°, Д: 132° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, DDNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, UPnP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, Bonjour |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi (IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n) 2.4 ГГц |
| Метод зберігання | microSD до 256 Гб, ANR і NAS (NFS,SMB/CIFS) |
| Налаштування зображення | Яскравість, насиченість, різкість, контраст |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | <6.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | робота з клієнтським ПЗ: iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-4500, iVMS-5200 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720, 704x576, 352x288, 640x480, 320x240 |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: -70° - 25° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 40 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Φ64×112 мм |
| Розміри, мм | Φ64×112 |
| Світлочутливість | 0.028 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, DDNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, UPnP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, Bonjour |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 360 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴


