
Відеокамера iDS-2CD7A26G0/P-IZHS (C) Hikvision 2Mp f=8-32 mm (99-00006342)
41 040 ₴
- В наличии
- Код: 99-00006342
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2 МП ANPR ІЧ варіофокальна; Матриця: 1 / 1.8 "CMOS; Стиснення: H.265 / H.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Моторизований об'єктив: f = 8-32мм (кут огляду 42.5 ° -15.1 °); Чутливість: 0.0005 лк / F1.2, 0 лк з ІЧ; Запис: 1080р / 720p - 25 к / с; Функції: відео аналітика, статистика, ANPR, WDR 140 дБ, 3D-DNR, ROI, Defog, EIS, BLC, HLC; інтерфейси: 1xRJ45 (1000M), тривога (2вх / 2вих), Мікро SD до 256Гб, BNC відео вихід (для настройки); ІЧ підсвічування до 100 м; нагрівач; IP67, IK10; DC 12В / 16.5 Вт, POE (802.3at) , ф144х347 мм, 1.95 кг 2 МП ANPR ІЧ варіофокальна; Матриця: 1 / 1.8 "CMOS; Стиснення: H.265 / H.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Моторизований об'єктив: f = 8-32мм (кут огляду 42.5 ° -15.1 °); Чутливість: 0.0005 лк / F1.2, 0 лк з ІЧ; Запис: 1080р / 720p - 25 к / с; Функції: відео аналітика, статистика, ANPR, WDR 140 дБ, 3D-DNR, ROI, Defog, EIS, BLC, HLC; інтерфейси: 1xRJ45 (1000M), тривога (2вх / 2вих), Мікро SD до 256Гб, BNC відео вихід (для настройки); ІЧ підсвічування до 100 м; нагрівач; IP67, IK10; DC 12В / 16.5 Вт, POE (802.3at) , ф144х347 мм, 1.95 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 140 дБ |
| Интерфейсы | RJ-45, Micro SD, BNC |
| Інфрачервона підсвітка | до 100 |
| Апертура | F1.7 - F1.73 |
| Вес | 1.9 кг |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Додаткові характеристики | ANPR, WDR 140 дБ, 3D-DNR, ROI, Defog, EIS, BLC, HLC, нагрівач, IK10, IP67, PoE+ (802.3at) |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 °C |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 23°-8° |
| Угол обзора по горизонтали | 42.5°-15.1° |
| Кути огляду | Г: 42°-15°, В: 23°-8°, Д: 49°-17° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 5 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10 M/100 M/1000 M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 4x |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 17 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Поддержка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Підтримка браузерів | IE8+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 11+ |
| Робоча напруга | 12 В DC |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение видео | 1920x1080, 1280x720 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | 1/1.8″ |
| Розміри | 144 х 144 х 347 мм |
| Розміри, мм | Ø 144 / 347 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Совместимость | Hik-Connect |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 2 / 2 |
| Фокусное расстояние | 8-32 мм |
| Формат видео | H.265, H.265+, H.264, H.264+, MJPEG |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1 –1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 41 040 ₴

