2Мп ANPR IP варіофокальна; Матриця: 1/1.8" CMOS; Стиснення: H.265 / H.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Моторизований об'єктив: f = 8-32мм (кут огляду 40 °-14 °); чутливість: 0.001 лк / F1.2, ч / б 0.0003 лк / F1.2, 0 лк з ІЧ; Запис: 1080р / 720p - 50 к / с; Функції: відео аналітика, статистика, ANPR, WDR 140 дБ, 3D- DNR, ROI, Defog, EIS, BLC, HLC; інтерфейси: 1xRJ45 (10M / 100M / 1000M), тривога (2вх / 2вих), Мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування до 80 м; IP67, IK10; DC 12В / 16 Вт, PoE (802.3at), ф144х347 мм, 2 кг 2Мп ANPR IP варіофокальна; Матриця: 1/1.8" CMOS; Стиснення: H.265 / H.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Моторизований об'єктив: f = 8-32мм (кут огляду 40 °-14 °); чутливість: 0.001 лк / F1.2, ч / б 0.0003 лк / F1.2, 0 лк з ІЧ; Запис: 1080р / 720p - 50 к / с; Функції: відео аналітика, статистика, ANPR, WDR 140 дБ, 3D- DNR, ROI, Defog, EIS, BLC, HLC; інтерфейси: 1xRJ45 (10M / 100M / 1000M), тривога (2вх / 2вих), Мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування до 80 м; IP67, IK10; DC 12В / 16 Вт, PoE (802.3at), ф144х347 мм, 2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| WDR | 140 дБ |
| Апертура | F1.7 - F1.73 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 2 кг |
| Відеобітрейт | 32 кбіт/ с - 16 мбіт/с |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / H.265 + / H.264 + |
| Відеоінтерфейси | Композитний вихід 1Vp-p (75 Ом / CVBS) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Живлення | DC12V ± 20% |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування фокусом | Авто, напівавтомат, ручний |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кути огляду камери | Г: 40° - 14°, В: 22° - 8°, Д: 47° -17° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 6 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, SFTP, SRTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SM |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M / 1000M |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD 256 Гб |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість, АРУ і баланс білого |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome31.0-44, Mozilla Firefox30.0-51, Safari8.0 + |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Φ144 × 347мм |
| Розміри, мм | Φ144 × 347 |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт мережі | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, SFTP, SRTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SM |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 2 / 2 |
| Тригери тривоги | Незаконний вхід в систему, жорсткий диск переповнений, помилка жорсткого диска, сигнал тривоги для з |
| Фокусна відстань | 8-32 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р, 720р — 50 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1080р, 720р — 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480 - 25к/с |
| Швидкість затвора | 1 с - 1 / 100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 040 ₴


