
Відеокамера DS-2DE5232W-AE(T5) with brackets Hikvision 2Mp f=4.8-153.6mm (99-00009157)
19 350 ₴
- В наличии
- Код: 99-00009157
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Об'єктив із 32-кратним оптичним зумом, камера пропонує більше деталей із великим оглядом. Ця серія камер може широко використовуватися в найрізноманітніших місцях, таких як річки, автомобільні дороги, залізниці, аеропорти, площі, парки, мальовничі місця та майданчики. 1/2,8" CMOS з прогресивною розгорткою. Високоякісне зображення з роздільною здатністю 2 МП. Відмінні характеристики при слабкому освітленні завдяки технології DarkFighter. 32-кратний оптичний зум і 16-кратний цифровий зум дозволяють знімати крупним планом види на великій території. WDR, HLC , BLC, 3D DNR, усунення запотівання, зональний фокус. 24В змінного струму та PoE (802.3at). Ефективна технологія стиснення H.265+/H.265. Водо- та пиленепроникність (IP66) та антивандальний захист (IK10) Об'єктив із 32-кратним оптичним зумом, камера пропонує більше деталей із великим оглядом. Ця серія камер може широко використовуватися в найрізноманітніших місцях, таких як річки, автомобільні дороги, залізниці, аеропорти, площі, парки, мальовничі місця та майданчики. 1/2,8" CMOS з прогресивною розгорткою. Високоякісне зображення з роздільною здатністю 2 МП. Відмінні характеристики при слабкому освітленні завдяки технології DarkFighter. 32-кратний оптичний зум і 16-кратний цифровий зум дозволяють знімати крупним планом види на великій території. WDR, HLC , BLC, 3D DNR, усунення запотівання, зональний фокус. 24В змінного струму та PoE (802.3at). Ефективна технологія стиснення H.265+/H.265. Водо- та пиленепроникність (IP66) та антивандальний захист (IK10)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 8 зон для кожного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 160 м |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | Немає |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1вх/1 вих |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 3 кг |
| Вага в упаковці | 3 кг |
| Вид | Speed Dome, Вуличні |
| Виробник і тип матриці | 1/2.8" CMOS |
| Виявлення об'єкта | 1600 м |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | WDR, HLC, BLC, 3D DNR, Defog, DarkFighter, IK10, PoE+ |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C - 65 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 24 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Комплектация | З кронштейном |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 29.4° - 1.5° |
| Угол обзора по горизонтали | 50.8° - 2.6° |
| Кути огляду | Г: 50,8° - 2,6°, В: 29,4° - 1,5°, Д: 57,4° - 3° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), microSD 256 Гб |
| Нахил | 200°/с, 0.1° - 150°/с |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 32x |
| Основні функції обробки | 24 програмованих полігональних маски конфіденційності, колір маски або мозаїка, що налаштовуються |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Поворот | 300°/с, 0.1° - 250°/с |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Поддержка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Підтримка браузерів | IE11, Chrome57+, Firefox52+, Safari11+ |
| Режими роботи PTZ | 8 патрулів, до 32 пресетів для кожного патруля |
| Робоча напруга | 24 В AC |
| Рабочая температура | -30 °C - 65 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080, 1280x960, 1280x720, 704x576, 640x480, 352x288 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 220 х 220 х 280 мм |
| Розміри, мм | Ø 220 / 280 |
| Розпізнавання об'єкта | 320 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 634 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Hik-Connect |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тревожные входы/выходы | 2/1 |
| Фокусное расстояние | 4.8-153.6 мм |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот: 300°/с; нахил: 200°/с |
| Швидкість затвора | 1 - 1/30,000 c |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 250°/с; нахил: 0.1° - 150°/с |
Информация для заказа
- Цена: 19 350 ₴

