
Відеокамера DS-2CD1A43G0-IZU Hikvision 4Mp f=2.8-12mm (99-00009159)
8 550 ₴
- В наличии
- Код: 99-00009159
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Високоякісні зображення з роздільною здатністю 4 МП. Можливості панорамування, нахилу та масштабування дозволяють камері захоплювати великі області з корисною інформацією. Захист від води та пилу класу IP66. EXIR 2.0 – вдосконалена інфрачервона технологія з великою відстанню. Ефективне стиснення H.265+. Високоякісні зображення з роздільною здатністю 4 МП. Можливості панорамування, нахилу та масштабування дозволяють камері захоплювати великі області з корисною інформацією. Захист від води та пилу класу IP66. EXIR 2.0 – вдосконалена інфрачервона технологія з великою відстанню. Ефективне стиснення H.265+.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 900 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6 - 20 м |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 50 |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 900 г |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Виявлення об'єкта | 64 - 200 м |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Додаткові характеристики | EXIR 2.0, BLC, HLC, 3D-DNR, WDR 120 дБ, ROI, 4 зони маскування, PoE (802.3af), H.265+ |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 51.7° - 16.7° |
| Угол обзора по горизонтали | 96.7° - 29.7° |
| Кути огляду | Г: 96.7° - 29.7°, В: 51.7° - 16.7°, Д: 114.3° - 34° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | MicroSD карта до 256 Гб, FTP |
| Микрофон | Да |
| Нахил | -20° - 45° |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 2.8-12 мм |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | -100° - 100° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 12.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | з плагіном: IE 10, IE 11; локально: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: -100° - 100°, нахил: -20° - 45° |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2688х1520 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 197 х 105 х 225 мм |
| Розміри, мм | 197 / 105 / 225 |
| Розпізнавання об'єкта | 12 - 40 м |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 25 - 75 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Hik-Connect |
| ТЕГИ | poe камера, з мікрофоном, з картою пам'яті |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Частота запису | 20 к/с, 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 20 к/с; 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 c |
Информация для заказа
- Цена: 8 550 ₴

