Високоякісні зображення з роздільною здатністю 2 МП. Можливості панорамування, нахилу та масштабування дозволяють камері захоплювати великі області з корисною інформацією. Захист від води та пилу класу IP66. EXIR 2.0 – вдосконалена інфрачервона технологія з великою відстанню. Ефективне стиснення H.265+. Високоякісні зображення з роздільною здатністю 2 МП. Можливості панорамування, нахилу та масштабування дозволяють камері захоплювати великі області з корисною інформацією. Захист від води та пилу класу IP66. EXIR 2.0 – вдосконалена інфрачервона технологія з великою відстанню. Ефективне стиснення H.265+.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 4 - 13 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 900 г |
| Виявлення об'єкта | 44 - 136 м |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Кути огляду камери | Г: 106.9° - 32.3°, В: 56.4° - 18.2°, Д: 127.9° - 37° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | MicroSD карта до 256 Гб, FTP |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Потужність споживання | 12.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | з плагіном: IE 10, IE 11; локально: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | поворот: -100° - 100°, нахил: -20° - 45° |
| Рабочая температура | -30 °C - +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 197 × 105 × 225 мм |
| Розміри, мм | 197 × 105 × 225 |
| Розпізнавання об'єкта | 8 - 27 м |
| Спостереження за об'єктом | 17 - 54 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 c |
Информация для заказа
- Цена: 7 650 ₴


