4-канальні реєстратори є найбільш популярними для обслуговування невеликих мереж спостереження. Ідеальним варіантом для магазину, приватного будинку чи офісу стане DS-7104NI-Q1. Це одна з моделей Hikvision, що зарекомендували себе. Підключається до мережевих камер та забезпечує трансляцію з них на пункті охорони. Пропускна здатність дозволяє обробляти великий потік даних у високій якості та без затримок. Можлива інтеграція до 6 Тб зовнішньої пам'яті за допомогою HDD або USB. Відео зберігаються після обробки, що стискає їх розмір, але не чіткість картинки. Зберігання дозволяє переглядати вже зняті матеріали або вести моніторинг онлайн. Відеореєстратор, що поєднує до 4 IP-відеокамер, чудово впишеться в інтер'єр і стане незамінним інструментом у спостереженні. 4-канальні реєстратори є найбільш популярними для обслуговування невеликих мереж спостереження. Ідеальним варіантом для магазину, приватного будинку чи офісу стане DS-7104NI-Q1. Це одна з моделей Hikvision, що зарекомендували себе. Підключається до мережевих камер та забезпечує трансляцію з них на пункті охорони. Пропускна здатність дозволяє обробляти великий потік даних у високій якості та без затримок. Можлива інтеграція до 6 Тб зовнішньої пам'яті за допомогою HDD або USB. Відео зберігаються після обробки, що стискає їх розмір, але не чіткість картинки. Зберігання дозволяє переглядати вже зняті матеріали або вести моніторинг онлайн. Відеореєстратор, що поєднує до 4 IP-відеокамер, чудово впишеться в інтер'єр і стане незамінним інструментом у спостереженні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP-камери | 4 |
| PoE | Да |
| PoE-порти | 4 RJ-45 10/100 мбіт/с |
| USB-вихід | 2 USB 2.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 1 кг |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 6 Тб |
| Вхідний потік | 40 Мбіт/с |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеокодек | H.265+/H.265/ H.264+/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 48В DC, 1 А |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 4 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 16 |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP,UPnP |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 (10/100M) |
| Перегляд архіву | 4 канали |
| Потужність споживання | 10 Вт без HDD і PoE |
| Підтримка роздільної здатності | 4 MP/3 MP/1080p/UXGA /720p/VGA |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеовиходу | 1920x1080, 1280x1024, 1280x720 |
| Розміри | 200×200×48мм |
| Розміри, мм | 200×200×48 |
| Споживана потужність PoE | 36 Вт |
| Стандарт мережі | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP,UPnP |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Частота кадрів (головний потік) | 2 канал - 4Мп, 4 канала - 1080p |
Информация для заказа
- Цена: 5 175 ₴



