8-канальний мережевий; H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; Вхідний потік 60 Мб / с, запис: 4 MP / 3 MP / 1080p / UXGA / 720p; Відео виходи: HDMI, VGA; RJ-45 (10 / 100M); 2х USB, 1х HDD до 6ТБ, DC 12В, 1.5 A / 10Вт, 200х200х48 мм 8-канальний мережевий; H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; Вхідний потік 60 Мб / с, запис: 4 MP / 3 MP / 1080p / UXGA / 720p; Відео виходи: HDMI, VGA; RJ-45 (10 / 100M); 2х USB, 1х HDD до 6ТБ, DC 12В, 1.5 A / 10Вт, 200х200х48 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP-камери | 8 |
| USB-вихід | 2 USB 2.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 1 кг |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 6 Тб |
| Вхідний потік | 60 Мбіт/с |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеокодек | H.265+/H.265/ H.264+/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12В DC, 1.5 А |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 16 |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP,UPnP |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 (10/100M) |
| Перегляд архіву | 8 |
| Потужність споживання | 10 ВТ без HDD |
| Підтримка роздільної здатності | 4 MP/3 MP/1080p/UXGA /720p/VGA |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеовиходу | 1920x1080, 1280x1024, 1280x720 |
| Розміри | 200×200×48 мм |
| Розміри, мм | 200×200×48 |
| Стандарт мережі | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP,UPnP |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Частота кадрів (головний потік) | 2 канал - 4Мп, 4 канала - 1080p |
Информация для заказа
- Цена: 3 735 ₴



