4-канальний; H.264; Вхідний потік 50 Мбіт / с, запис: 4M / 3M / 1080p / 1.3M / 720p; Відео виходи: HDMI, VGA; RJ-45 (10 / 100M); 2хUSB, 1хHDD (до 6ТБ), DC 12В / 12Вт, -10 ° C - +55 ° C; 260х246х48 мм 4-канальний; H.264; Вхідний потік 50 Мбіт / с, запис: 4M / 3M / 1080p / 1.3M / 720p; Відео виходи: HDMI, VGA; RJ-45 (10 / 100M); 2хUSB, 1хHDD (до 6ТБ), DC 12В / 12Вт, -10 ° C - +55 ° C; 260х246х48 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP-камери | 4 |
| USB-вихід | 2× USB 2.0 |
| Wi-Fi | Да |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 1 кг |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 6Тб |
| Вхідний потік | 50 Мбіт/с |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 4 |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10/100M |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE 802.11b/g/n |
| Підтримка роздільної здатності | 2 канала 1080р/ 1 канал 4МП |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеовиходу | 1920x1080, 1280x1024, 1280x720 |
| Розміри | 260×246 ×48 мм |
| Розміри, мм | 260×246 ×48 |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |
Информация для заказа
- Цена: 5 175 ₴




