8-канальний POE 4G; H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; Вхідний потік 80 Мб / с, Запис: 8 MP / 6 MP / 5 MP / 4 MP / 3 MP / 1080p; Відео виходи: HDMI (4K), VGA; Аудіо: 1вх / 1вих; Тривога: 4вх / 1вих; Інтерфейси: RJ-45 (10/100/1000 М), 2x USB 2.0; 2х HDD до 6ТБ; PoE 8 RJ-45 10/100 М бюджет 80 Вт (802.3 af / at), AC 220В, -10 ° C - 55 ° C; 385х315х52 мм, 1U шасі 8-канальний POE 4G; H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; Вхідний потік 80 Мб / с, Запис: 8 MP / 6 MP / 5 MP / 4 MP / 3 MP / 1080p; Відео виходи: HDMI (4K), VGA; Аудіо: 1вх / 1вих; Тривога: 4вх / 1вих; Інтерфейси: RJ-45 (10/100/1000 М), 2x USB 2.0; 2х HDD до 6ТБ; PoE 8 RJ-45 10/100 М бюджет 80 Вт (802.3 af / at), AC 220В, -10 ° C - 55 ° C; 385х315х52 мм, 1U шасі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тревожные входы/выходы | 4/1 |
| Пользовательские характеристики | |
| IP-камери | 8 |
| PoE | Да |
| PoE-порти | 16 RJ45 (10M / 100M) |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/ 1 вих RCA |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 2.5 кг |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 6Тб |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MPEG4 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Двостороння розмова | Підтримує |
| Питание | 220 В АС |
| Количество жестких дисков | 2 |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 64 |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 10/100/1000 мбіт/с |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9 |
| Перегляд архіву | 8 каналів |
| Потужність споживання | 15 Вт без HDD та PoE |
| Підтримка роздільної здатності | 8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/ 3 MP/1080p |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840x2160; VGA: 1920x1080 |
| Розміри | 385 × 315 × 52 мм |
| Розміри, мм | 385 × 315 × 52 |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Тривожні входи | 4 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал 8MP, 2 канали 4МП, 4 канали 1080р при 25 кадрах в секунду |
Информация для заказа
- Цена: 21 195 ₴





