DS-7616NI-12 — сучасний відеореєстратор на 16 каналів, що поєднує в собі найбільш потрібні та корисні функції, включаючи перегляд кількох екранів, підтримку детекції та резервне копіювання. Пристрій підходить для підключення IP-камер спостереження. Підтримує в тому числі 4k-роздільну здатність. Оскільки обробляється одразу багато високоякісних зображень, передбачено підключення великого об’єму пам'яті. Загалом до 20Тб. Крім зберігання на локальних SATA, можливе створення резервів на хмарі або USB. Режим мультиекранного показу дозволяє одночасно моніторити те, що відбувається на всіх точках відеоспостереження. У DS-7616NI-12 є тривожні входи та виходи, покращений стиск та доступ до 128 користувачів. Це найкращий реєстратор для більшості мережевих систем спостереження. DS-7616NI-12 — сучасний відеореєстратор на 16 каналів, що поєднує в собі найбільш потрібні та корисні функції, включаючи перегляд кількох екранів, підтримку детекції та резервне копіювання. Пристрій підходить для підключення IP-камер спостереження. Підтримує в тому числі 4k-роздільну здатність. Оскільки обробляється одразу багато високоякісних зображень, передбачено підключення великого об’єму пам'яті. Загалом до 20Тб. Крім зберігання на локальних SATA, можливе створення резервів на хмарі або USB. Режим мультиекранного показу дозволяє одночасно моніторити те, що відбувається на всіх точках відеоспостереження. У DS-7616NI-12 є тривожні входи та виходи, покращений стиск та доступ до 128 користувачів. Це найкращий реєстратор для більшості мережевих систем спостереження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP-камери | 16 каналів |
| USB-вихід | 1х - USB 3.0, 1x - USB 2.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 1 кг |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10Тб кожен |
| Вхідний потік | 160 Мбіт/с |
| Видеовыход | 1 HDMI, 1 VGA (незалежні) |
| Відеодетекція | Виявлення VCA підтримується |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 / H.264 + / MPEG4 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Двостороння розмова | 1-кан вхід, 1-кан вихід, RCA |
| Питание | 12В DC, 3.33 A |
| Количество жестких дисков | 2 |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 (10M / 100M / 1000M) |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/16 |
| Перегляд архіву | 16 каналів |
| Потужність споживання | <15Вт (без HDD) |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | (32 MP, 24 MP для одного каналу) 12Мп / 8Мп / 5Мп / 3Мп / 1080p / UXGA / 720p / VGA / 4CIF / DCIF / |
| Режим записи | Ручний, розклад, smart подія |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 4K (3840x2160); VGA: 1920x1080 |
| Розміри | 385 x 315 x 52 мм |
| Розміри, мм | 385 x 315 x 52 |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Тривожні входи | 4 |
| Тревожные входы/выходы | 4 / 1 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Частота кадрів (головний потік) | Декодування: 2 каналу - 12МП, 4 канали - 8Мп, 16 каналів - 2Мп |
Информация для заказа
- Цена: 14 895 ₴





