16-канальний IP; H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; Вхідний потік 160 Мб/с, запис: 8 Мп / 6 Мп / 5Mп / 4МП / 3MП / 1080p / 720p / 4CIF; Відео виходи: HDMI, VGA; Аудіо: 1вх / 1вих, RJ-45 (10/100/1000 Мбіт/с), 2x USB 2.0; 2х HDD SATA до 8 Тб, DC 12В, 3.33 A / 15Вт без HDD, -10 ° C - 55 ° C, 385 x 315 x 52 мм 16-канальний IP; H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; Вхідний потік 160 Мб/с, запис: 8 Мп / 6 Мп / 5Mп / 4МП / 3MП / 1080p / 720p / 4CIF; Відео виходи: HDMI, VGA; Аудіо: 1вх / 1вих, RJ-45 (10/100/1000 Мбіт/с), 2x USB 2.0; 2х HDD SATA до 8 Тб, DC 12В, 3.33 A / 15Вт без HDD, -10 ° C - 55 ° C, 385 x 315 x 52 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP-камери | 16 |
| USB-вихід | 2 USB 2.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 1.8 кг |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 8 Тб кожен |
| Вхідний потік | 160 Мбіт/с |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеодетекція | Програмний детектор, VCA події з камер |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Двостороння розмова | 1-кан вхід, 1-кан вихід, RCA |
| Питание | 12В DC, 3.33 A |
| Количество жестких дисков | 2 |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с |
| Перегляд архіву | 16 каналів |
| Потужність споживання | 15 Вт (Без HDD) |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП, 6МП, 5МП, 4МП, 3МП, 1080p, 720p |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 4096 x2160; VGA: 1920×1080 |
| Розміри | 385×315×52 мм |
| Розміри, мм | 385×315×52 |
| Стандарт мережі | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал - 8Мп, 5 каналів - 1080p |
Информация для заказа
- Цена: 7 448 ₴





