2Мп Darkfighter IP PTZ відеокамера з ІЧ підсвічуванням; 1 / 1.8 "Progressive CMOS; H.265 / H.265 + / H.264 / H.264 +; 0.002 Лк (колір) / 0.0002 Лк (ч / б) / 0 Лк з ІЧ; f = 5.9-147,5 мм, 25x-оптичний; 1080р - 25 к / с; аудіо 1/1, тривога 7/2; SD Card 256Гб; день / ніч, Defog, 3D DNR, WDR 120dB, Smart Tracking, IVS, EIS; ІЧ підсвічування до 400 метрів, IP67, AC 24В / 60 Вт, Hi-PoE; Ф266.6x410 мм; 8кг. 2Мп Darkfighter IP PTZ відеокамера з ІЧ підсвічуванням; 1 / 1.8 "Progressive CMOS; H.265 / H.265 + / H.264 / H.264 +; 0.002 Лк (колір) / 0.0002 Лк (ч / б) / 0 Лк з ІЧ; f = 5.9-147,5 мм, 25x-оптичний; 1080р - 25 к / с; аудіо 1/1, тривога 7/2; SD Card 256Гб; день / ніч, Defog, 3D DNR, WDR 120dB, Smart Tracking, IVS, EIS; ІЧ підсвічування до 400 метрів, IP67, AC 24В / 60 Вт, Hi-PoE; Ф266.6x410 мм; 8кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| SVC | Підтримує |
| Smart Tracking | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 250пк / м, 203.4 м |
| Інтерфейси передачі даних | RS-485 |
| Апертура | F1.5 - F3.4 |
| Аудіокомпресія | G.711alaw / G.711ulaw / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM |
| Аудіоінтерфейси | 1-кан вхід, 2 до 2.4 V [p-p], 1 KΩ ± 10%; 1-кан вих. 600 Ω |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці / Лампа денного світла / Лампа розжарювання |
| Безпека | Аутентифікація користувача (ідентифікатор і PW), аутентифікація хоста (MAC-адресу); HTTPS-шифрування |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 8000 г |
| Виявлення об'єкта | 25пк / м, 2034.5 м |
| Відеокодек | Головний потік: H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264, додатковий потік: H.265 / H.264 / MJPEG, третій п |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 400 м |
| Дія при спрацюванні тригера | Вихід на попередню, патрулювання, шаблон. Запис на SD карту, NAS, FTP. Відправлення повідомлень на: |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Живлення | AC 24В |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування підсвічуванням | Smart ІК |
| Керування фокусом | Авто / ручний / напівавтоматичний |
| Клас захисту | IP67 |
| Кути огляду камери | Горизонтальний: 59.8 ° - 3.3 °, вертикальний: 33.7 ° - 1.9 °, кут огляду по діагоналі: 65 ° - 3.8 ° |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 360 °, Нахил: -20 ° ~ 90 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 користувачів |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 4 |
| Локальне сховище | Слот під microSD / SDHC / SDXC до 256GB |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | Pv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP / |
| Мережеві інтерфейси | 1 - RJ45, 10 / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), PC, Карта Micro SD/SDHC/SDXC до 256GB, ANR |
| Налаштування дій при простої (Idle Motion) | Вихід на попередню / патрулювання / шаблон / автосканування / сканування кута / випадкове сканування |
| Налаштування зображення | яскравість / контрастність / гамма |
| Налаштування швидкості PTZ | Підтримує |
| Оптичний зум | 25x |
| Основні функції обробки | Приватний маски (24 зони), швидкий фокус, регіональний фокус, регіональна експозиція |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Відновити стан PTZ і об'єктива після перезавантаження |
| Потужність споживання | 60 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS - 4200, iVMS - 4500, iVMS - 5200, Hik - Connect |
| Підтримка PoE | Hi-PoE |
| Підтримка браузерів | IE 8 to 11, Chrome 31.0+, Firefox 30.0+, Edge 16.16299+, Safari 11+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x960, 1280x720, 704x576, 640x480, 352x288 |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | ІК фільтр (ICR) |
| Режими роботи PTZ | 8 зон по 32 попередньо встановлені параметри; 4 шаблону, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Робоча вологість | ≤ 90% |
| Робоча температура | -40 ° C - 70 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф266 мм х 410 мм |
| Розміри, мм | Ф266 х 410 |
| Розпізнавання об'єкта | 125пк/м, 406.9 м |
| Світлочутливість | 0.002 Люкс |
| Склоочисник | Да |
| Спостереження за об'єктом | 63пк/м, 807.3 м |
| Стандарт мережі | Pv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP / |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип об'єктива | Трансфокатор |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 7 / 2 |
| Тригери тривоги | Детектор руху, Smart функції, Винятки, Входи тривоги |
| Фокусна відстань | 5.9-147.5 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920x1080 - 25к/с, 1920x1080 - 50к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920x1080 - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704x576 - 25к/с |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | Поворот: 280 °/с, нахил: 250 °/с |
| Швидкість затвора | 1c. -1 / 30,000 с. |
| Швидкість ручного керування | Поворот: 0.1 ° ~ 210 ° / с, Нахил: 0.1 ° ~ 150 ° / с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 441 ₴


