
PTZ-відеокамера DS-2DE4415IW-DE(E) (S6) with brackets Hikvision 4Mp f=5-75mm (99-00004764)
25 839 ₴
- Нет в наличии
- Код: 99-00004764
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
4МП PTZ з ІЧ; 15х оптичний зум; 1 / 2.8 "CMOS; H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; 0.005 лк (колір) / 0.001 лк (ч / б) / 0 лк з ІК; f = 5-75 мм (кути огляду: 55 ° - 4 °), 16x цифровий зум. Запис: 2560x1440 - 25 к / с, 1080p - 50к / с; Функції: Defog, WDR 120 дБ, 3D-DNR, HLC / BLC, EIS; ІЧ підсвічування до 100 м, MicroSD карта до 256 Гб, IP66, TVS 4.000В, DC 12В, 2.0 A, PoE (802.3 at, class4), макс. 18Вт c ІЧ; Ф165x290 мм; 2 кг 4МП PTZ з ІЧ; 15х оптичний зум; 1 / 2.8 "CMOS; H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; 0.005 лк (колір) / 0.001 лк (ч / б) / 0 лк з ІК; f = 5-75 мм (кути огляду: 55 ° - 4 °), 16x цифровий зум. Запис: 2560x1440 - 25 к / с, 1080p - 50к / с; Функції: Defog, WDR 120 дБ, 3D-DNR, HLC / BLC, EIS; ІЧ підсвічування до 100 м, MicroSD карта до 256 Гб, IP66, TVS 4.000В, DC 12В, 2.0 A, PoE (802.3 at, class4), макс. 18Вт c ІЧ; Ф165x290 мм; 2 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 150 м |
| Апертура | F1.6 - F2.8 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 2 кг |
| Виявлення об'єкта | 1500 м |
| Відеобітрейт | 256 кбіт/с - 16384 кбіт/с |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Відстань фокусування | 100 - 1500 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Питание | 12В DC, 2.0 A |
| Класс защиты | IP66 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кути огляду камери | Г: 55° - 4°; В: 33° - 2°; Д: 61° -4.6° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | алюміній ADC 12, PC, PC+10% GF |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4/IPv6,HTTP,HTTPS,802.1x,Qos,FTP,SMTP,UPnP,SNMP,DNS,DDNS,NTP,RTSP,RTCP,RTP,TCP/IP,UDP,IGMP,ICMP,D |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 Гб; NAS (NFS, SMB/ CIFS), ANR |
| Оптичний зум | 15x |
| Основні функції обробки | 24 зони маскування |
| Потужність споживання | макс. 18 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200,iVMS-4500,iVMS-5200, Hik-Connect |
| Поддержка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Підтримка браузерів | IE 8 to 11, Chrome 31.0+, Firefox 30.0+ |
| Режими роботи PTZ | Попередньо встановлене / Сканування шаблону / Сканування патруля / Автосканування / Сканування нахил |
| Рабочая температура | -30°C - 65°C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Φ164.5 ×290 мм |
| Розміри, мм | Φ164.5 ×290 |
| Розпізнавання об'єкта | 300 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 595 м |
| Стандарт мережі | IPv4/IPv6,HTTP,HTTPS,802.1x,Qos,FTP,SMTP,UPnP,SNMP,DNS,DDNS,NTP,RTSP,RTCP,RTP,TCP/IP,UDP,IGMP,ICMP,D |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 5-75 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560× 1440, 2048 × 1536, 1920 ×1080, 1280×960, 1280×720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 ×1080, 1280×960, 1280×720, 704×576, 640×480, 352 ×288 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704×576, 640×480, 352 ×288 25 к/с |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот: 80°/с, нахил: 80°/с |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/30,000 с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1°/с - 80°/с, нахил: 0.1°/с - 80°/с |
Информация для заказа
- Цена: 25 839 ₴

