1.0Мп HDTVI ІЧ PTZ відеокамера, день / ніч (ICR); 1/3 "CMOS, 0.05 Лк / F1.4 (День) / 0.005 Лк / F1.4 (Ніч), f = 4-92 мм (кут огляду: 49 ° -2.2 °), 23x-оптичний, 16x-цифровий ; Запис: 720р - 50 к / с; Виходи: CVBS / TurboHD, RS-485, тривога 2вх. / 1вих. Фунцкіі: WDR, DNR (2D & 3D), автодіафрагма, автофокус, AWB, AGC, BLC. Підсвічування 150 метрів. IP66 , AC 24В / 20Вт; Ф185x330 мм; 4кг 1.0Мп HDTVI ІЧ PTZ відеокамера, день / ніч (ICR); 1/3 "CMOS, 0.05 Лк / F1.4 (День) / 0.005 Лк / F1.4 (Ніч), f = 4-92 мм (кут огляду: 49 ° -2.2 °), 23x-оптичний, 16x-цифровий ; Запис: 720р - 50 к / с; Виходи: CVBS / TurboHD, RS-485, тривога 2вх. / 1вих. Фунцкіі: WDR, DNR (2D & 3D), автодіафрагма, автофокус, AWB, AGC, BLC. Підсвічування 150 метрів. IP66 , AC 24В / 20Вт; Ф185x330 мм; 4кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| WDR | Підтримує |
| Інтерфейси передачі даних | RS-485 (HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, self-adaptive) |
| Апертура | F1.4-F3.5 |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 4 кг |
| Відеоінтерфейси | 1-BNC Turbo HD / CVBS (подвійний вихід) |
| Отношение сигнал/шум | ≥ 50дБ |
| Відстань фокусування | 10-1000мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 150 м |
| Питание | AC 24В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Керування фокусом | Авто / ручний / напівавтоматичний |
| Класс защиты | IP66 |
| Кути огляду камери | 49 ° -2.2 ° (Wide-Tele) |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 360 °, Нахил: -15 ° ~ 90 ° |
| Кількість попередніх налаштувань | 256 |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Налаштування дій при простої (Idle Motion) | Попередня установка / маршрут / шаблон / панорамне сканування / сканування нахилу / вибіркове сканув |
| Налаштування зображення | є |
| Налаштування швидкості PTZ | Підтримує |
| Оптичний зум | 23x |
| Основні функції обробки | Приватний маски (8 зон), пропорційний зум |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Відновлення останнього статусу камери після перезавантаження |
| Потужність споживання | макс. 20Вт з обігрівом, макс. 12Вт без обігріву |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Режими роботи PTZ | 8 зон по 32 предустановки; 4 шаблону, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Робоча вологість | ≤ 90% |
| Рабочая температура | -30 ° C - 65 ° C |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Розміри | Ф 185 x 330 мм |
| Розміри, мм | Ф 185 x 330 |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип объектива | Трансфокатор |
| Тип устройства | HDTVI PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 2 / 1 |
| Фокусное расстояние | 4-92 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | Поворот: 400 ° / с, Нахил: 200 ° / с |
| Швидкість затвора | 1 / 1с до 1 / 10,000с |
| Швидкість ручного керування | Поворот: 0.1 ° - 400 ° / с, Нахил: 0.1 ° - 120 ° / с |
Информация для заказа
- Цена: 12 090 ₴


