
PTZ-відеокамера DS-2AE5225TI-A (E) with brackets Hikvision 2Mp f=4.8-120mm (99-00004397)
19 319 ₴
- В наличии
- Код: 99-00004397
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2МП HDTVI PTZ відеокамера з ІЧ підсвічуванням; 1 / 2,8 "CMOS; 0.05 Люкс (День), 0.001 Люкс (Ніч); f = 4,8 - 120 мм, кут огляду: 57,6 ° -2.5 °, 25x-оптичний; 1080p - 25 к / с ; Виходи: CVBS, RS-485; тривога 2/1; день / ніч (ICR), WDR, 3D-DNR, BLC, автодіафрагма, автофокус, ІК 150 м. IP66, AC 24В / 30Вт; Ø 208 × 305мм; 3300 г 2МП HDTVI PTZ відеокамера з ІЧ підсвічуванням; 1 / 2,8 "CMOS; 0.05 Люкс (День), 0.001 Люкс (Ніч); f = 4,8 - 120 мм, кут огляду: 57,6 ° -2.5 °, 25x-оптичний; 1080p - 25 к / с ; Виходи: CVBS, RS-485; тривога 2/1; день / ніч (ICR), WDR, 3D-DNR, BLC, автодіафрагма, автофокус, ІК 150 м. IP66, AC 24В / 30Вт; Ø 208 × 305мм; 3300 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Интерфейсы | Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS, RS485 |
| Інфрачервона підсвітка | до 150 |
| Апертура | F 1.6 to F 3.5 |
| Баланс білого | авто / ручний / всередині і поза приміщенням |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 3.3 кг |
| Вага в упаковці | 3.3 кг |
| Вид | Speed Dome, Вуличні |
| Виробник і тип матриці | 1/2.8" CMOS |
| Відстань фокусування | 10 - 1500 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 150 м |
| Додаткові характеристики | WDR, 3D-DNR, BLC, HLC, Автофокус, Автодіафрагма, Електронна стабілізація, 8 приватних масок, Пам'ять при вимкненні |
| Диапазон рабочих температур | -30° C - 65° C |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 24 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Керування | Віддалений доступ |
| Керування фокусом | авто/напівавто/ручний |
| Класс защиты | IP66 |
| Комплектация | Кронштейн DS-1602ZJ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 34°-1° |
| Угол обзора по горизонтали | 57.6°-2.5° |
| Кути огляду | Г: 57°-2°; В: 34°-1°; Д: 64°-2° |
| Кількість попередніх налаштувань | 256 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Нахил | 0.1° - 80°/с |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 25x |
| Основні функції обробки | 8 приватних масок |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Поворот | 0.1° - 120°/с |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 30 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RS485 |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр |
| Режими роботи PTZ | 10 патрулей до 32 передустановок |
| Робоча напруга | AC 24В |
| Рабочая температура | -30° C - 65° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 208 х 208 х 305 мм |
| Розміри, мм | Ø 208 / 305 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 2/1 |
| У комплекті | кронштейн DS-1602ZJ |
| Фокусное расстояние | 4.8-120 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота запису | 25 к/с |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот: 120°/с; нахил: 80°/с |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/10,000 с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° -120°/с; нахил: 0.1° - 80°/с |
Информация для заказа
- Цена: 19 319 ₴

