DS-2DE2A404IW-DE3 — справжнє «всевидюче око», здатне охопити приміщення великої площі та забезпечити спостереження з максимальним кутом огляду завдяки технології PTZ. IP-відеокамера з красивою купольною конструкцією, оснащена поворотними механізмами об'єктива і в горизонтальному, і у вертикальному режимі. Тобто встановлена в центрі кімнати камера може подивитися на всі боки. На окрему увагу заслужив фокусний об'єктив з наявністю оптичного зуму, що дає можливість наближати зображення, не втрачаючи його якості, і загострювати погляд на окремих об'єктах. Камера підтримує покращену авторизацію, локальне зберігання даних, тригери тривоги з автоматичним виявленням предметів або людей, підтримує до 300 передналаштувань, має підсвічування для нічного моніторингу та ще багато функцій, корисних у відеоспостереженні та контролі. DS-2DE2A404IW-DE3 — справжнє «всевидюче око», здатне охопити приміщення великої площі та забезпечити спостереження з максимальним кутом огляду завдяки технології PTZ. IP-відеокамера з красивою купольною конструкцією, оснащена поворотними механізмами об'єктива і в горизонтальному, і у вертикальному режимі. Тобто встановлена в центрі кімнати камера може подивитися на всі боки. На окрему увагу заслужив фокусний об'єктив з наявністю оптичного зуму, що дає можливість наближати зображення, не втрачаючи його якості, і загострювати погляд на окремих об'єктах. Камера підтримує покращену авторизацію, локальне зберігання даних, тригери тривоги з автоматичним виявленням предметів або людей, підтримує до 300 передналаштувань, має підсвічування для нічного моніторингу та ще багато функцій, корисних у відеоспостереженні та контролі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| SVC | Підтримує |
| WDR | Підтримує |
| Апертура | F1.5 |
| Аудіобітрейт | 64 Kbps (G.711) / 16 Kbps (G.722.1) / 16 Kbps (G.726) / 32 Kbps to 160 Kbps (MP2L2) |
| Аудіокомпресія | G.711alaw / G.711ulaw / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM |
| Аудіоінтерфейси | 1вх / 1вих, вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці |
| Безпека | Аутентифікація користувача (ідентифікатор і PW), аутентифікація хоста (MAC-адресу); Фільтрація IP-ад |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 530 г |
| Відеобітрейт | 32 Kbps - 16384 Kbps |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Відстань фокусування | 10 мм — 1500 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Живлення | DC 12В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | Авто / ручний / напівавтоматичний |
| Клас захисту | IP66 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кути огляду камери | Г: 96.7° - 31.6°, В: 51.1° - 17.7°, Д: 115.1° - 36.3° |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 0 ° -355 °; нахил: 0 ° -90 °; автоперерва 180° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 користувачів |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 3 |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 256GB |
| Матеріал корпусу | Алюміній, пластик, полікарбонат |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, RTP, TCP/ |
| Мережеві інтерфейси | 1 - RJ45 10 M / 100 M |
| Метод зберігання | Micro SD / SDHC / SDXC, до 256 GB; NAS (NPS, SMB / CIPS), ANR |
| Налаштування зображення | підтримує |
| Налаштування швидкості PTZ | Підтримує |
| Оптичний зум | 4x |
| Основні функції обробки | Приватний маски (24 зони) |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Відновити стан PTZ і об'єктива після перезавантаження |
| Потужність споживання | 9 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10-11, Chrome 57+, Firefox 52+, Safari 11+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2560x1440, 2048x1536, 1920x1080, 1280x720, 704x576, 640x480, 352x288 |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Робоча вологість | ≤ 90% |
| Робоча температура | -20°C ~ 60°C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Φ131 × 102 мм |
| Розміри, мм | Φ131 × 102 |
| Стандарт мережі | IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, RTP, TCP/ |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | Open-ended ISAPI, підтримує ONVIF, PSIA, CGI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280x720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | Поворот: 100 ° / с, Нахил: 100 ° / с |
| Швидкість затвора | 1 / 1с - 1 / 30.000с |
| Швидкість ручного керування | Поворот:: 0.1 ° ~ 100 ° / с, Нахил: 0.1 ° ~ 100 ° / с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 945 ₴


