4 Мп IP PTZ з ІЧ; Матриця: 1 / 2.8 "CMOS; Стиснення: H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; Чутливість: Колір: 0.005 лк / F1.5 (AGC вкл), Ч / б: 0.001 лк / F1.5 (AGC вкл), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8-12 мм (кути огляду: 96 ° -32 °), 4x-оптичний zoom; Запис: 2560 × 1440 - 25 к / с; Функції: детектор осіб, відео аналітика, день / ніч (ICR), WDR (120 дБ), 3D-DNR, HLC, EIS; Аудіо 1вх / 1вих, вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 50 м; Ступінь захисту: IP66, TVS 6.000В; DC 12В, PoE (802.3at); 180 × 121 × 182 мм, 1.1 кг 4 Мп IP PTZ з ІЧ; Матриця: 1 / 2.8 "CMOS; Стиснення: H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; Чутливість: Колір: 0.005 лк / F1.5 (AGC вкл), Ч / б: 0.001 лк / F1.5 (AGC вкл), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8-12 мм (кути огляду: 96 ° -32 °), 4x-оптичний zoom; Запис: 2560 × 1440 - 25 к / с; Функції: детектор осіб, відео аналітика, день / ніч (ICR), WDR (120 дБ), 3D-DNR, HLC, EIS; Аудіо 1вх / 1вих, вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 50 м; Ступінь захисту: IP66, TVS 6.000В; DC 12В, PoE (802.3at); 180 × 121 × 182 мм, 1.1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Основний потік, підпотік та 3-й потік, відповідно, підтримують 4 нерухомі області |
| SVC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 18 м |
| Апертура | F1.5 - F2.7 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/ 1 вих (вбудований мікрофон і спікер) |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 1.1 кг |
| Виявлення об'єкта | 180 м |
| Відеобітрейт | 32 кбіт/с - 16384 кбіт/с |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Відстань фокусування | 10 - 1500 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м – ІЧ | 30 м – LED |
| Живлення | 12В DC, 3.33 A |
| Клас захисту | IP66 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кути огляду камери | Г: 96.7° - 31.6°; В: 51.1° - 17.7°; Д: 115.1° -36.3° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | алюміній ADC12 + PC |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.3x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | microSD до 256 Гб; NAS (NFS, SMB/ CIFS), ANR |
| Оптичний зум | 4x |
| Основні функції обробки | 24 зони маскування |
| Потужність споживання | макс. 15 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, iVMS-4500, iVMS-5200, Hik-Connect |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Підтримка браузерів | IE 8-11,Chrome 31+, Firefox 30+, Microsoft Edge 41.16299.726.0 |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча температура | -30°C - 60°C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 179 × 121 × 182 мм |
| Розміри, мм | 179 × 121 × 182 |
| Розпізнавання об'єкта | 36 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 71 м |
| Стандарт мережі | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.3x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | Відкритий, підтримка ONVIF та ISAPI, підтримка HIKVISION SDK та сторонніх платформ управління, підтр |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ|LED |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440, 2048 × 1536, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот: 65°/с; нахил: 60°/с |
| Швидкість затвора | 1 - 1/30,000 с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 60°/с; нахил: 0.1° - 50°/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 032 ₴


