
PTZ-відеокамера DS-2PT3122IZ-DE3 Hikvision 2Mp f=2.8-12mm+2mm (99-00002792)
13 950 ₴
- В наличии
- Код: 99-00002792
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
DS-2PT3122IZ-DE3 (2.8-12 мм) - 2MP 4 × Мережева PanoVU PTZ-відеокамера Hikvision. Панорама: 3 камери; матриця: 1 / 2.8 "Progressive Scan CMOS; Чутливість: 0.05 Люкс / F2.0 (колір), 0.01 Люкс / F2.0 (ч / б), 0 Люкс з ІК; об'єктив: f = 2 мм / F2.0; Запис : 1920 х 1080 - 25 кадрів / с; Функції: WDR, HLC, BLC, 3D DNR. PTZ: матриця 1 / 2.8 "Progressive Scan CMOS; Чутливість: 0.05 Люкс / F2.0 (колір), 0.01 Люкс / F2.0 (ч / б), 0 Люкс з ІК; Об'єктив: f = 2.8-12 мм, 4х; функції: DWDR, HLC, 3D DNR, EIS, смарт стеження; MicroSD карта до 256 Гб; інтерфейси: аудіо 1вх / 1вих, 1 RJ45 10 M / 100 M Ethernet; DC 12В / 19Вт, TVS 2000В, -10 ° C - 50 ° C, Ф 183 x 133,2 мм, 0,9 кг DS-2PT3122IZ-DE3 (2.8-12 мм) - 2MP 4 × Мережева PanoVU PTZ-відеокамера Hikvision. Панорама: 3 камери; матриця: 1 / 2.8 "Progressive Scan CMOS; Чутливість: 0.05 Люкс / F2.0 (колір), 0.01 Люкс / F2.0 (ч / б), 0 Люкс з ІК; об'єктив: f = 2 мм / F2.0; Запис : 1920 х 1080 - 25 кадрів / с; Функції: WDR, HLC, BLC, 3D DNR. PTZ: матриця 1 / 2.8 "Progressive Scan CMOS; Чутливість: 0.05 Люкс / F2.0 (колір), 0.01 Люкс / F2.0 (ч / б), 0 Люкс з ІК; Об'єктив: f = 2.8-12 мм, 4х; функції: DWDR, HLC, 3D DNR, EIS, смарт стеження; MicroSD карта до 256 Гб; інтерфейси: аудіо 1вх / 1вих, 1 RJ45 10 M / 100 M Ethernet; DC 12В / 19Вт, TVS 2000В, -10 ° C - 50 ° C, Ф 183 x 133,2 мм, 0,9 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 900 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | Основний потік підтримує вісім фіксованих областей |
| SVC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 10 |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці / Лампа денного світла / Лампа розжарювання |
| Беспроводной стандарт | — |
| Безопасность | Аутентифікація користувача (ID і PW); Хост перевірка (MAC-адресу); фільтрація IP-адрес |
| Вага в упаковці | 900 г |
| Вид | Speed Dome, Вуличні |
| Виробник і тип матриці | progressive scan CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Додаткові характеристики | WDR, HLC, BLC, 3D DNR, EIS, Смарт стеження, PoE+ (802.3at, Class 4), TVS 2000В, ROI (8 областей) |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +50 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 75.7° |
| Угол обзора по горизонтали | 128.5° |
| Кути огляду | H: 128.5 °; V: 75.7 °; D: 144 ° |
| Локальне сховище | micro SD до 256 Гб |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав, Пластик |
| Материал корпуса | PC + ABS, Алюмінієвий сплав |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP / |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 4x |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 19 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, RJ45 |
| Поддержка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр (ICR) |
| Робоча вологість | <90% |
| Робоча напруга | DC 12В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 183.0 х 183.0 х 133.2 мм |
| Розміри, мм | Ø 183 / 133.2 |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Частота запису | 25 кадрів/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/30 000с |
Информация для заказа
- Цена: 13 950 ₴

