Комбінований датчик: руху пасивний інфрачервоний та розбиття скла, для внутрішнього встановлення; детекція руху – чотириелементний ІЧ-сенсор, детекція розбиття – електретний мікрофон; дальність детектування руху до 15 м, виявлення розбиття скла до 10 м, кут огляду 90°; імунітет до тварин вагою до 25 кг; час реагування 0.15-3.6 м/сек; вихід тривоги НЗ 28 В/0.1 А/10 Ом; регулювання чутливості; світлодіодна індикація; живлення DC 8.2-16 В; споживання в режимі очікування 16 мА, в режимі тривоги 22 мА; робоча температура -20 °C ~ +50 °C; 115 / 61 / 37.5 мм; 120 г
Комбінований датчик руху і розбиття скла Vidicon FLASH з імунітетом до тварин, дальністю виявлення руху до 15 м, розбиття скла до 10 м.
Застосування
Комбінований датчик допомагає захистити приміщення від вторгнення через двері або вікна, виявляючи рух людини за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора, а також розбиття скла за допомогою електретного мікрофона.
Ключові властивості та можливості
- Дві незалежні функції: тривожний сигнал на удар або розбиття скла та на рух.
- Підтримує технологію чотириелементного відбиття (ІЧ-сенсори – Quad).
- Контролює звук розбиття скла в двох різних частотних діапазонах SHOCK і GLASS, завдяки чому дозволяє уникнути помилкових спрацьовувань і чітко детектувати звук скла, що б'ється, на фоні різних звукових перешкод.
- Імунітет до тварин вагою до 25 кг.
- Регулювання чутливості ІЧ/скло/удар.
- Автоматична температурна компенсація – збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
- Світлодіодна індикація.
- Окремий (EOL) термінал.
- VLSI SMD технології.
Особливості встановлення і налаштування
Встановлюється всередині приміщень без додаткового калібрування на висоті 1.8-2.4 м.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vidicon |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | Да |
| Бренд | Vidicon |
| Вес | 120 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 15 м – руху, 10 м – розбиття |
| Питание | 8.2-16 В |
| Живлення пристрою | DC 8.2-16 В |
| Цвет | Белый |
| Кут виявлення | 90° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 115 / 61 / 37.5 мм |
| Розміри, мм | 115 / 61 / 37.5 |
| Ток потребления | 22 мА |
| Тип датчика | Розбиття, Руху |
| Тип устройства | Датчик руху та розбиття |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR), Електретний мікрофон |
| Тип сенсору | ІЧ (PIR), Електретний мікрофон |
Информация для заказа
- Цена: 1 035 ₴


