
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Сержант С-07С-24 95dB 24V (24-00041)
1 317 ₴
- В наличии
- Код: 24-00041
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оповіщувач світлозвуковий з двома видами звукового сигналу; акустична потужність 95 дБ; номінальна напруга 24 В; споживаний струм 70 мА; клас захисту IP54, для внутрішнього та зовнішнього встановлення; робоча температура -30 °C ~ +50 °C; розміри 296 / 116 / 63 мм, вага 400 г. Окрім стандартних заводських написів, можна виготовляти індивідуальні – на замовлення
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Сержант С-07С-24. Акустична потужність 95 дБ. Номінальна напруга 24 В, споживаний струм 70 мА. Пристрій у пластмасовому корпусі з класом захисту IP54, підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення..
Застосування
Світлозвуковий оповіщувач призначений для великих і протяжних приміщень. Може використовуватися в якості інформаційного табло, як всередині так і зовні приміщень. Широко застосовується в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією 2-5 типів, а також в газовій сигналізації.
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 95 дБ. Має два характери звучання, що вибирається за допомогою джампера.
- Номінальна напруга 24 В, споживаний струм 70 мА.
- Світлозвуковий оповіщувач виконаний у пластмасовому корпусі, має у складі плату генератора, п'єзокерамічний випромінювач та ультраяскраві світлодіоди.
- Забезпечує гучний звуковий та яскравий уривчастий світловий сигнали.
- Велика поверхня випромінювача дозволяє наносити написи, видимі на великій відстані. Окрім стандартних заводських написів, можна виготовляти індивідуальні – на замовлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 400 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диапазон рабочих температур | -30°C ~ +50 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Червоно-білий |
| Максимальна гучність | 95 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Зовнішній |
| Об'єкт детекції | — |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 70 мА |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Дротове |
| Рабочее напряжение | 24 В |
| Рабочая температура | -30°C ~ +50 °C |
| Розміри | 296 х 116 х 63 мм |
| Розміри, мм | 296 / 116 / 63 |
| Ток потребления | 70 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |
Информация для заказа
- Цена: 1 317 ₴

