Оповіщувач світлозвуковий; акустична потужність 95 дБ; номінальна напруга 220 В; споживаний струм 110 мА; клас захисту IP54, для внутрішнього та зовнішнього встановлення; робоча температура -30 °C ~ +50 °C; розміри 296 / 116 / 63 мм, вага 400 г. Окрім стандартних заводських написів, можна виготовляти індивідуальні – на замовлення
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Сержант С-07С-24. Акустична потужність 95 дБ. Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 110 мА. Пристрій у пластмасовому корпусі з класом захисту IP54, підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення..
Застосування
Світлозвуковий оповіщувач призначений для великих і протяжних приміщень. Може використовуватися в якості інформаційного табло, як всередині так і зовні приміщень. Широко застосовується в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією 2-5 типів, а також в газовій сигналізації.
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 95 дБ.
- Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 110 мА.
- Світлозвуковий оповіщувач виконаний у пластмасовому корпусі, має у складі плату генератора, п'єзокерамічний випромінювач та ультраяскраві світлодіоди.
- Забезпечує гучний звуковий та яскравий уривчастий світловий сигнали.
- Велика поверхня випромінювача дозволяє наносити написи, видимі на великій відстані. Окрім стандартних заводських написів, можна виготовляти індивідуальні – на замовлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 400 г |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Питание | AC 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Біло-червоний |
| Максимальна гучність | 95 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -30°C ~ +50 °C |
| Розміри | 296 / 116 / 63 мм |
| Розміри, мм | 296 / 116 / 63 |
| Ток потребления | 110 мА |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |
Информация для заказа
- Цена: 1 390 ₴


