
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Тортила С-05С-24 100dB 24V (24-00035)
970 ₴
- В наличии
- Код: 24-00035
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оповіщувач світлозвуковий; акустична потужність 100 дБ; номінальна напруга 24 В; споживаний струм 70 мА; клас захисту IP54, для внутрішнього та зовнішнього встановлення під навісом; робоча температура -10 °C ~ +50 °C; розміри 145 / 91 / 52 мм, вага 200 г. Два кабельних введення («ВХІД/ВИХІД») для можливості монтажу декількох оповіщувачів в лінію. Інформаційні написи виготовляються індивідуально на замовлення
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Тортила С-05С-24. Акустична потужність 100 дБ. Номінальна напруга 24 В, споживаний струм 70 мА. Пристрій у пластмасовому корпусі з класом захисту IP54, підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення під навісом.
Застосування
Світлозвуковий оповіщувач, що широко застосовується в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією 2-5 типів. Різні інформаційні написи дозволяють використовувати оповіщувач в системах попередження спеціального призначення, в тому числі і газової сигналізації.
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 100 дБ.
- Номінальна напруга 24 В, споживаний струм 70 мА.
- Світлозвуковий оповіщувач виконаний у пластмасовому корпусі, має у складі плату генератора, п'єзокерамічний випромінювач та ультраяскраві світлодіоди.
- Забезпечує гучний звуковий та яскравий уривчастий світловий сигнали.
- В основі має два кабельних введення («ВХІД/ВИХІД») для можливості монтажу декількох оповіщувачів в лінію.
- Інформаційні написи виготовляються індивідуально на замовлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 200 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диапазон рабочих температур | -10°C ~ +50°C |
| Додаткові характеристики | два кабельних введення, п'єзокерамічний випромінювач, ультраяскраві світлодіоди |
| Питание | DC 24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Червоно-білий |
| Максимальна гучність | 100 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Зовнішній |
| Об'єкт детекції | — |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 70 мА |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Дротове |
| Рабочее напряжение | 24 В |
| Рабочая температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 145 х 91 х 52 мм |
| Розміри, мм | 145 / 91 / 52 |
| Ток потребления | 70 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | Газова сигналізація |
| Тип | Дротові |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |
Информация для заказа
- Цена: 970 ₴

