Оповіщувач світлозвуковий; акустична потужність 100 дБ; номінальна напруга 220 В; споживаний струм 110 мА; клас захисту IP54, для внутрішнього та зовнішнього встановлення під навісом; робоча температура -10 °C ~ +50 °C; розміри 145 / 91 / 52 мм, вага 200 г. Два кабельних введення («ВХІД/ВИХІД») для можливості монтажу декількох оповіщувачів в лінію. Інформаційні написи виготовляються індивідуально на замовлення
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Тортила С-05С-12. Акустична потужність 100 дБ. Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 110 мА. Пристрій у пластмасовому корпусі з класом захисту IP54, підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення під навісом.
Застосування
Світлозвуковий оповіщувач, що широко застосовується в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією 2-5 типів. Різні інформаційні написи дозволяють використовувати оповіщувач в системах попередження спеціального призначення, в тому числі і газової сигналізації.
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 100 дБ.
- Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 110 мА.
- Світлозвуковий оповіщувач виконаний у пластмасовому корпусі, має у складі плату генератора, п'єзокерамічний випромінювач та ультраяскраві світлодіоди.
- Забезпечує гучний звуковий та яскравий уривчастий світловий сигнали.
- В основі має два кабельних введення («ВХІД/ВИХІД») для можливості монтажу декількох оповіщувачів в лінію.
- Інформаційні написи виготовляються індивідуально на замовлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 200 г |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Питание | AC 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Біло-червоний |
| Максимальна гучність | 100 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 145 / 91 / 52 мм |
| Розміри, мм | 145 / 91 / 52 |
| Ток потребления | 110 мА |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴


