Оповіщувач світлозвуковий; акустична потужність 95 дБ; номінальна напруга 24 В; споживаний струм 70 мА; клас захисту IP54, для внутрішнього встановлення; робоча температура -30 °C ~ +50 °C; розміри 72 / 52 / 46 мм, вага 80 г
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Дует С-03С-24. Акустична потужність 95 дБ. Номінальна напруга 24 В, споживаний струм 70 мА. Пристрій у пластмасовому корпусі, підходить для внутрішнього встановлення.
Застосування
Компактний світлозвуковий оповіщувач, який призначений для подачі гучних звукових та яскравих світлових сигналів в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією, а також в технологічних лініях і інших сферах.
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 95 дБ.
- При подачі на пристрій напруга живлення одночасно видає гучний звуковий і яскравий світловий сигнали. Як джерело світла використовуються ультраяскраві світлодіоди, як джерело звукового сигналу – п'єзокерамічний випромінювач.
- Номінальна напруга 24 В, споживаний струм 70 мА.
- Оповіщувач з пластмасового корпусу з класом захисту IP54, може використовуватися всередині приміщень або зовні під навісом чи піддашком.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | СенКо |
| Вес | 80 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Питание | DC 24 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Біло-червоний |
| Максимальна гучність | 95 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 72 / 52 / 46 мм |
| Розміри, мм | 72 / 52 / 46 |
| Ток потребления | 70 мА |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |
Информация для заказа
- Цена: 471 ₴


