Оповіщувач звуковий; акустична потужність 90 дБ; номінальна напруга 220 В; споживаний струм 55 мА; для внутрішнього встановлення; робоча температура -30 °C ~ +50 °C; розміри 72 / 52 / 46 мм, вага 80 г
Оповіщувач звуковий СенКо Сирена С-03-220. Акустична потужність 90 дБ. Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 55 мА. Підходить для внутрішнього встановлення.
Застосування
Оповіщувачі пожежні звукові призначені для подачі звукових сигналів у системах тривожної сигналізації (охоронної, пожежної, газової тощо) приміщень, будівель та споруд, у промислових та побутових приладах.
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 90 дБ.
- Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 55 мА.
- Оповіщувач видає звуковий сигнал під час подачі на нього напруги живлення.
- Оповіщувач звуковий виконаний у пластмасовому корпусі, має у складі плату генератора та п'єзокерамічний випромінювач. Підключається через два виведення довжиною 10 см.
- Сумісний з усіма типами ППК, що працює з напругою живлення 220 В змінного струму.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | СенКо |
| Вес | 80 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Питание | AC 220 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Белый |
| Максимальна гучність | 90 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 72 / 52 / 46 мм |
| Розміри, мм | 72 / 52 / 46 |
| Ток потребления | 55 мА |
| Тип устройства | Оповіщувач звуковий |
Информация для заказа
- Цена: 488 ₴


