Оповіщувач світловий; номінальна напруга 220 В; діапазон напруги AC 187-242 В; споживаний струм 30 мА; для внутрішнього або зовнішнього встановлення під навісом; робоча температура -25 °C ~ +70 °C; розміри 96 / 74 / 60 мм, вага 100 г
Оповіщувач світловий СенКо Соло М-06-220. Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 30 мА. Підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення (під навісом чи піддашком).
Застосування
Компактний світловий оповіщувач, який призначений для подачі яскравих світлових сигналів в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією, а також в технологічних лініях і інших сферах.
Ключові властивості
- При подачі на пристрій напруга живлення видає яскравий світловий сигнал. Як джерело світла використовуються ультраяскраві світлодіоди.
- Номінальна напруга AC 220 В, діапазон напруги, AC 187-242 В, споживаний струм 30 мА.
- Оповіщувач може використовуватися як всередині приміщень, так і зовні (під навісом чи піддашком).
- Відповідає вимогам Технічного регламенту електромагнітної сумісності обладнання ДСТУ ЕN 54-3:2003.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | СенКо |
| Вес | 100 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Питание | AC 220 В |
| Класс защиты | IP43 |
| Цвет | Біло-червоний |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 96 / 74 / 60 мм |
| Розміри, мм | 96 / 74 / 60 |
| Спосіб оповіщення | Світлове |
| Ток потребления | 30 мА |
| Тип устройства | Оповіщувач світловий |
Информация для заказа
- Цена: 771 ₴


