Оповіщувач світлозвуковий; акустична потужність 90 дБ; номінальна напруга 24 В; споживаний струм за виходом «СИРЕНА» 60 мА, за виходом «СВІТЛОДІОД» 10 мА; металевий корпус, клас захисту IP65, для внутрішнього та зовнішнього встановлення; робоча температура -40 °C ~ +55 °C; розміри 160 / 152 / 68 мм, вага 400 г
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Гермет-2. Акустична потужність 90 дБ. Номінальна напруга 24 В, споживаний струм за виходом «СИРЕНА» 70 мА, за виходом «СВІТЛОДІОД» 6 мА. Металевий корпус, клас захисту IP65, підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення.
Застосування
Застосовується для подачі світлових і звукових сигналів у системах тривожної сигналізації (охоронної, пожежної, газової та ін.) приміщень, будівель і споруд. Призначений для використання у спеціальних умовах у запорошених та вологих приміщеннях, а також зовні.
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 90 дБ.
- Номінальна напруга DC 24 В, споживаний струм за виходом «СИРЕНА» 70 мА, за виходом «СВІТЛОДІОД» 6 мА.
- Світлозвуковий оповіщувач виконаний у металевому корпусі, має у складі плату генератора, п'єзокерамічний випромінювач – джерело звукового сигналу та ультраяскраві світлодіоди – джерело світлового сигналу.
- Оповіщувач видає світловий і звуковий сигнали під час подавання на нього напруги живлення.
- Конструкція оповіщувача забезпечує високу ступінь захисту оболонки IP65.
- Відповідає вимогам Технічного регламенту електромагнітної сумісності обладнання ДСТУ ЕN 54-3:2003.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | СенКо |
| Вес | 400 г |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Питание | DC 24 В |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Оранжевый |
| Максимальна гучність | 90 дБ |
| Материал корпуса | Металл |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40°C ~ +55°C |
| Розміри | 160 / 152 / 68 мм |
| Розміри, мм | 160 / 152 / 68 |
| Ток потребления | 76 мА |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |
Информация для заказа
- Цена: 2 350 ₴


