Оповіщувач світлозвуковий – дублер телефонного виклика; акустична потужність 90 дБ; номінальна напруга 110 В; споживаний струм 35 мА; клас захисту IP54, для внутрішнього та зовнішнього встановлення під навісом; робоча температура -10 °C ~ +50 °C; розміри 145 / 91 / 52 мм, вага 200 г. Два кабельних введення («ВХІД/ВИХІД») для можливості монтажу декількох оповіщувачів в лінію
Оповіщувач світлозвуковий – дублер телефонного виклика СенКо С-05Т-110. Акустична потужність 90 дБ. Номінальна напруга 110 В, споживаний струм 35 мА. Пристрій у пластмасовому корпусі з класом захисту IP54, підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення під навісом.
Застосування
Оповіщувач-дублер телефонного виклика призначений для гучного телефонного сигналу дзвінка, який підтверджується світловим сигналом. Використовується в шумних місцях та приміщеннях.
Ключові властивості
- Забезпечує дублювання телефонного сигналу виклику гучним звуковим та уривчастим світловим сигналами.
- Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 90 дБ.
- Номінальна напруга 110 В, споживаний струм 35 мА.
- Світлозвуковий оповіщувач виконаний у пластмасовому корпусі, має у складі плату генератора, п'єзокерамічний випромінювач та ультраяскраві світлодіоди.
- В основі має два кабельні введення («ВХІД/ВИХІД») для можливості монтажу кількох оповіщувачів у лінію.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | СенКо |
| Вес | 200 г |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Питание | AC 110 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Белый |
| Максимальна гучність | 90 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 145 / 91 / 52 мм |
| Розміри, мм | 145 / 91 / 52 |
| Ток потребления | 35 мА |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |
Информация для заказа
- Цена: 988 ₴


