Оповіщувач звуковий; акустична потужність 90 дБ; номінальна напруга 230 В; діапазон напруги AC 207-253 В; споживаний струм 65 мА; для внутрішнього та зовнішнього встановлення; робоча температура -25 °C ~ +70 °C; розміри Ø 67 / 55 мм, вага 70 г
Оповіщувач звуковий СенКо Сирена С-09-230. Акустична потужність 90 дБ. Номінальна напруга 230 В, споживаний струм 65 мА. Підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення.
Застосування
Оповіщувачі пожежні звукові призначені для подачі звукових сигналів у системах тривожної сигналізації (охоронної, пожежної, газової тощо) приміщень, будівель та споруд, у промислових та побутових приладах. Відносяться до типу В за ДСТУ EN 54-3 та призначені для роботи як усередині приміщень, так і на відкритому повітрі.
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 90 дБ.
- Номінальна напруга 230 В, діапазон напруги AC 207-253 В, споживаний струм 65 мА.
- Оповіщувачі видають звуковий сигнал під час подачі на них напруги живлення.
- Оповіщувачі виконані в пластмасовому корпусі, що має базу, пластину та кожух. На пластині, встановленій у кожусі, розташована плата з електронними компонентами та клемними колодками для підключення дротів живлення. Оповіщувачі випускаються з двома клемними колодками. Одна колодка використовується для підключення напруги живлення, а інша не використовується.
- Відповідає вимогам Технічного регламенту електромагнітної сумісності обладнання, ДСТУ ЕN 54-3:2003, ДБН В.2.5-56:2014, ДСТУ EN 60950-1:2015.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | СенКо |
| Вес | 70 г |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Питание | AC 230 В |
| Класс защиты | IP53C |
| Цвет | Белый |
| Максимальна гучність | 90 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +70 °C |
| Розміри | Ø 67 / 55 мм |
| Розміри, мм | Ø 67 / 55 |
| Ток потребления | 65 мА |
| Тип устройства | Оповіщувач звуковий |
Информация для заказа
- Цена: 780 ₴


