
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Дует С-09С-230 95dB 230V (24-00079)
837 ₴
- В наличии
- Код: 24-00079
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оповіщувач світлозвуковий; акустична потужність 95 дБ; номінальна напруга 230 В; діапазон напруги AC 207-253 В; споживаний струм 75 мА; клас захисту IP53С, для внутрішнього та зовнішнього встановлення; робоча температура -25 °C ~ +70 °C; розміри Ø 67 / 55 мм, вага 70 г
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Дует С-09С-230. Акустична потужність 95 дБ. Номінальна напруга 230 В, споживаний струм 75 мА. Підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення.
Застосування
Оповіщувачі пожежні світлозвукові призначені для подачі звукових та світлових сигналів у системах тривожної сигналізації (охоронної, пожежної, газової тощо) приміщень, будівель та споруд, у промислових та побутових приладах. Відносяться до типу В за ДСТУ EN 54-3 та призначені для роботи як усередині приміщень, так і на відкритому повітрі.
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 95 дБ.
- Номінальна напруга 230 В, діапазон напруги AC 207-253 В, споживаний струм 75 мА.
- Оповіщувач видає звуковий та світловий сигнал під час подачі на них напруги живлення.
- Оповіщувач виконаний в пластмасовому корпусі, що має базу, пластину та кожух. На пластині, встановленій у кожусі, розташована плата з електронними компонентами та клемними колодками для підключення дротів живлення. Оповіщувач випускається з двома клемними колодками. Одна колодка використовується для підключення напруги живлення, а інша не використовується.
- Відповідає вимогам Технічного регламенту електромагнітної сумісності обладнання, ДСТУ ЕN 54-3:2003, ДБН В.2.5-56:2014, ДСТУ EN 60950-1:2015.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 70 |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диапазон рабочих температур | -25 °C ~ +70 |
| Додаткові характеристики | Акустична потужність 95 дБ |
| Питание | Від мережі |
| Класс защиты | IP53C |
| Цвет | Червоно-білий |
| Комплект поставки | 2 клемні колодки |
| Максимальна гучність | 95 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Зовнішній |
| Об'єкт детекції | — |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 75 мА |
| Підключення | Дротове |
| Рабочее напряжение | 230 В (AC 207-253 В) |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 67 х 67 х 55 |
| Розміри, мм | Ø 67 / 55 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |
Информация для заказа
- Цена: 837 ₴

