Датчик руху пасивний інфрачервоний типу «штора», для внутрішнього встановлення; детекція руху – зчетверений ІЧ-сенсор; дальність детектування руху до 15 м; вихідне реле і тампер НЗ; регулювання чутливості; світлодіодна індикація; живлення DC 8.5-16 В; споживання в режимі очікування 12.2 мА, в режимі тривоги 13.2 мА; макс. висота монтажу 10 м; робоча температура -30 °C ~ +50 °C; 75 / 66 / 49 мм; 106 г
Датчик руху GSN Patrol-301 з лінзою типу «штора», з дальністю виявлення руху до 15 м.
Застосування
Датчик допомагає захистити приміщення від вторгнення через двері або вікна, виявляючи рух людини за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора. Завдяки вузькому вертикальному куту огляду та значній дальності виявлення датчик-штора може встановлюватися у будинку, захичаючи його периметр, у квартирі з тваринами, у музеях та на виставках тощо.
Ключові властивості та можливості
- Підтримує технологію чотириелементного відбиття (зчетверений ІЧ-сенсор), що забезпечує найкраще виявлення інфрачервоного випромінювання від пересування людини та гарантує надійне детектування, виключаючи мертві зони.
- Біполярний лічильник імпульсів, керований мікроконтролером, дозволяє експлуатувати датчик на об'єктах з нестабільним середовищем.
- Плавне регулювання чутливості.
- Захист від видимого світла. Лінза Френеля виконана із спеціального матеріалу POLY IR, який зменшує негативний вплив видимого світла, а також виключає помилкові спрацьовування при попаданні на датчик прямих та відбитих сонячних променів або світла автомобільних фар.
- Високий ступінь захисту від радіочастотних (RFI) і елекромагнітних (EMI) перешкод. Механічний захист PIR-сенсора від RFI нікелевою вставкою.
- Світлодіодна індикація.
Особливості встановлення і налаштування
Встановлюється всередині приміщень на максимальній висоті 10 метрів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GSN |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 106 г |
| Вертикальний кут детектування | Вузький |
| Висота монтажу | 10 м |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 15 м |
| Дальність виявлення | 15 м |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +50 °C |
| Додаткові характеристики | Світлодіодна індикація, Захист від RFI і EMI, Регулювання чутливості, Вихідне реле, Тампер |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 8.5-16 В |
| Захист від злому тампером | Є |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настінний, Стельовий |
| Місце монтажу | Настінний, стельовий |
| Об'єкт детекції | Рух |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 12.2 мА / 13.2 мА |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Дротове |
| Рабочее напряжение | 8.5-16 В |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 75 х 66 х 49 мм |
| Розміри, мм | 75 / 66 / 49 |
| Сенсори | IЧ (PIR) |
| Ток потребления | 13.2 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | Вихідне реле, тампер НЗ |
| Тип | Дротові |
| Тип датчика | Датчик-штора, Руху |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
Информация для заказа
- Цена: 923 ₴


