TM35-384 - багатофункціональний тепловізор AGM Fuzion, який зовні нагадує звичайну відеокамеру, але відрізняється своїми вражаючими можливостями. Це портативний пристрій, який можна носити в руках, або встановити як статичний. Воно працює у трьох режимах, що робить застосування зручним у будь-яких умовах. Навіть на передній лінії фронту. Головне призначення даного тепловізійного монокуляра – спостереження. За допомогою інфрачервоної оптики провадиться детальна оцінка сил противника на позиціях. Також можливе виявлення ворожих армійців, що залишилися, в будівлях або на відкритій місцевості. TM35-384 має змінні режими зображення. Їх перемикання дозволить чітко розглянути об'єкт, що видає тепло, де б він не знаходився. TM35-384 - багатофункціональний тепловізор AGM Fuzion, який зовні нагадує звичайну відеокамеру, але відрізняється своїми вражаючими можливостями. Це портативний пристрій, який можна носити в руках, або встановити як статичний. Воно працює у трьох режимах, що робить застосування зручним у будь-яких умовах. Навіть на передній лінії фронту. Головне призначення даного тепловізійного монокуляра – спостереження. За допомогою інфрачервоної оптики провадиться детальна оцінка сил противника на позиціях. Також можливе виявлення ворожих армійців, що залишилися, в будівлях або на відкритій місцевості. TM35-384 має змінні режими зображення. Їх перемикання дозволить чітко розглянути об'єкт, що видає тепло, де б він не знаходився.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AGM |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Бренд | AGM |
| Вес | 480 г |
| Відстань спостереження | 1653 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей / роздільна здатність | 1024x768, 0.39" |
| Питание | 5 В DC/2 A |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду (Thermal) | 10.5° × 7.9° |
| Локальне сховище | 16 Гб EMMC |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384x288 |
| Матриця | 1/2" CMOS |
| Матриця (Thermal) | 12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальної площини |
| Особливості моделі | спостереження самої гарячої точки; знімок екрана |
| Палітра | Black hot, Fusion, Fusion Image, Red hot, Visible, White hot |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує hotspot |
| Рабочая температура | -20°C - 55°C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 168 × 87 × 51 мм |
| Розміри, мм | 168 × 87 × 51 |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Тип питания | Батарея 18650 |
| Тип устройства | Тепловізійний монокуляр |
| Фокусное расстояние | 22 мм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 35 мм |
| Цифровий зум | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Время работы от батареи | до 3 годин з WiFi і CVBS, до 5 годин без |
Информация для заказа
- Цена: 92 500 ₴




