4 Мп з ІЧ; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); Чутливість: 0.01 лк / F1. 2 (AGC увімк); Запис: 2560x1440 - 20 к / с; Функції: WDR 120 дБ, 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м. IP67; DC 12В ± 25% / 5Вт, PoE: 802.3af, Class 3; 178 × 66 × 68 мм, 270 г 4 Мп з ІЧ; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265 + / H.264 / H.264 + / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); Чутливість: 0.01 лк / F1. 2 (AGC увімк); Запис: 2560x1440 - 20 к / с; Функції: WDR 120 дБ, 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м. IP67; DC 12В ± 25% / 5Вт, PoE: 802.3af, Class 3; 178 × 66 × 68 мм, 270 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F2.0 |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 270 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 8 Мбіт / с |
| Відеокодек | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC, 0.4 A |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 98°, В: 53°, Д: 114° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10/100 мбіт/с |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Підтримка браузерів | E 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | Поворот: 0° ~360°, нахил: 0° ~180°, обгорт: 0° ~360° |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 178 х 66 х 68 мм |
| Розміри, мм | 178 х 66 х 68 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF, ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 20 к/с, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 320 ₴


