Сирена для роботи в адресній пожежній системі Tiras PRIME A; регулювання гучності звуку від 82 до 93 дБ; 24 В; споживання макс. 18 мА; IP43С; 154 / 90 / 41 мм; 220 г
Адресний світлозвуковий оповіщувач Tiras ALARMO 100 з регулюванням гучності звуку від 82 до 93 дБ, для роботи у складі пожежної адресної системи Tiras PRIME A.
Застосування
Адресний оповіщувач (сирена) призначений для оповіщення про пожежу за допомогою звукових і світлових сигналів у системах протипожежної сигналізації Tiras PRIME A.
Ключові властивості та можливості
- Керування рівнем гучності – низький (82-89 дБ) або високий (86-93 дБ).
- Три тони звучання оповіщувача.
- Керування світлодіодною індикацією тривоги – можна увімкнути або вимкнути.
- Живлення від адресного інтерфейсу 24 В.
- Захист від відчинення корпусу та відриву від місця встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 220 |
| Вид | Пожежні сповіщувачі |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Диапазон рабочих температур | -25 °C ~ +70 |
| Питание | 24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP43С |
| Цвет | Червоно-білий |
| Максимальна гучність | 93 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | регулювання гучності (низький/високий), три тони звучання, керування світлодіодною індикацією, захист від відчинення корпусу та відриву |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча напруга | 24 |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 154 х 90 х 41 |
| Розміри, мм | 154 / 90 / 41 |
| Серия | Tiras PRIME A |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.24 / 4-18 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP43 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Tiras PRIME A |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Звукові і світлові |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 596 ₴




