
Батарея CR123A Ajax 3V Lithium 1500mAh (26-00197)
179 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
- В наличии
- Только оптом
- Код: 26-00197
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея літієва для заміни в пристроях охоронної системи Ajax; ємність 1500 мАг; робоча напруга 3 В; розмір Ø16.8 / 34.5 мм; вага 16 г
Батарея типу CR123A для заміни в пристроях охоронної системи Ajax, ємністю 1500мАг з робочою напругою 3 В.
Сумісність з пристроями Ajax і необхідна кількість батарей
- Ajax MotionProtect – 1 шт.
- Ajax MotionProtect Plus – 1 шт.
- Ajax CombiProtect – 1 шт.
- Ajax MotionProtect Curtain – 1 шт.
- Ajax DoorProtect – 1 шт.
- Ajax DoorProtect Plus – 1 шт.
- Ajax GlassProtect – 1 шт.
- Ajax MotionCam – 2 шт.
- Ajax MotionProtect Outdoor – 2 шт.
- Ajax HomeSiren – 2 шт.
- Ajax StreetSiren – 4 шт.
Особливості встановлення
- Перед заміною батареї вимкність пристрій.
- Під час встановлення нових батарей дотримуйтесь правильної полярності.
- Увімкніть датчик/сирену і перевірте у мобільному застосунку Ajax стан батареї. Дані оновлюються не миттєво, а під час наступного опитування пристроїв (за замовчуванням кожні 36 секунд).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Типоразмер | CR123A |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 1500 мА*год |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 16 |
| Вид | Батареї |
| Гарантія | 1 місяць |
| Диапазон рабочих температур | -40°C ~ +70 |
| Питание | 1 х CR123 |
| Керування | — |
| Цвет | Білий, Чорний |
| Комплект поставки | 1 шт. |
| Можливість зовнішнього застосування | Є |
| Номинальное напряжение | 3 B |
| Особенности | Літієва |
| Робоча напруга | 3 |
| Рабочая температура | -40°C ~ +70°C |
| Розміри | 16.8 х 16.8 х 34.5 |
| Розміри, мм | Ø16.8 / 34.5 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Ajax |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Батарея |
| Тип під'єднання | — |
| Химический состав | Літій (Lithium) |
Информация для заказа
- Цена: 179 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.

