
Зчитувач врізний Mifare Trinix TRR-1000M антивандальний (68-00019)
716 ₴
- В наличии
- Код: 68-00019
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Врізний антивандальний RFID-зчитувач карт та брелоків Mifare (13.56 MHz); відстань зчитування до 3 см; інтерфейс Wiegand 26; вбудований світлодіод; живлення DC 12 В; низьке енергоспоживання струму до 30 мА; матеріал корпусу пластик; габаритні розміри D25 / 20 мм
Врізний RFID-зчитувач карт та брелоків Mifare (13.56 MHz) Trinix TRR-1000M для використання у системах контролю доступу.
Застосування
Зчитувач карток та брелоків призначений для контролю доступу на об’єкт, що охороняється. Зчитує дані карти/брелока та передає інформацію на контролер, до якого підключається через інтерфейс Wiegand.
Ключові властивості
- Зчитувач карт та брелоків стандарту Mifare, робоча частота 13.56 МГц. Дальність зчитування до 3 см.
- Інтерфейс Wiegand 26.
- Вбудований світлодіод.
- Живлення DC 12 В.
- Низьке енергоспоживання, до 30 мА.
- Врізний монтаж, пластиковий корпус, мініатюрні розміри.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вид | - |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 3 см |
| Додаткові характеристики | Вбудований світлодіод, Інтерфейс Wiegand 26, Живлення DC 12 В, Енергоспоживання до 30 мА, Антивандальний корпус, Пластиковий корпус, Робоча температура -20°C ~ +40°C |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Серебристый |
| Комплектация | Зчитувач врізний Mifare Trinix TRR-1000M антивандальний |
| Країна-виробник товару | - |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Врезной |
| Підключення | Дротове |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 13,56 мГц |
| Розміри | Ø25 / 20 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | Ø25 / 20 мм |
| Розміри, мм | Ø25 / 20 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип ключів | Картки |
| Тип контроллера | - |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Формат микросхемы | Mifare 1K |
Информация для заказа
- Цена: 716 ₴




