
Відеодомофон ALPHA IPW WHITE Neolight (82-00016)
9 845 ₴
- В наличии
- Код: 82-00016
NeoLight ALPHA IPW - перший повноцінний IP відеодомофон від TM Neolight! Проте не потрібно бути IT спеціалістом, щоб налаштувати його на роботу, підʼєднати панелі виклику чи відеокамери. Все дуже просто та зрозуміло навіть для тих, хто ніколи не мав справи з IP системами.
Застосування
Ідеальний лаконічний дизайн з максимальними можливостями: Wi-Fi, Full HD 1080р (1920х1080), IPS екран з високою роздільною здатністю 1024 х 600, запис відео та аудіо за рухом одночасно на 4 канали, улюблена mp3 мелодія на виклик. ALPHA IPW дозволяє переадресовувати виклик з відеопанелі на мобільний додаток "NeoLight" (iOS, Android), встановлений на смартфоні або планшеті. Для коректної роботи необхідне стабільне інтернет-підключення у приміщенні, де знаходиться домофон. Для з'єднання ALPHA IPW з роутером чи з панелями виклику можна використовувати Wi-Fi або LAN з'єднання.
Основні функції мобільного додатку "NeoLight":
Підтримка “push” повідомлень про вхідні виклики та рух (за потреби).
Повідомлення про пропущені виклики з датою, часом та фото відвідувача.
Відеовиклик від відвідувача.
Спілкування з відвідувачем, керування замком та воротами.
Запис фото/відео з панелі виклику або камер.
Доступ до перегляду відеоархіву в моніторі.
Перегляд панелі виклику та камер, підключених до домофону, в режимі очікування (без отримання вхідного виклику).
Вибір роздільної здатності між SD/HD в залежності від якості зв'язку.
Дуплексний аудіозв'язок.
Особливості відеодомофону NeoLight ALPHA IPW:
Вбудований модуль Wi-Fi для переадресації виклику на телефон/планшет, бездротового з'єднання з панелями виклику та відеокамерами, віддаленого відкриття замку/воріт, перегляду камер, архіву та ін. за допомогою додатку "NeoLight".
LAN порт для підключення до роутеру мережевим кабелем при нестабільному сигналі Wi-Fi в приміщенні, де знаходиться монітор ALPHA IPW.
IPS матриця з сенсорним екраном забезпечує покращену передачу кольору та максимально можливий кут огляду у таких LCD моніторів - 178°. Тепер якість зображення не спотворюється незалежно від того, на якій висоті розмістити монітор і з якого кута приміщення стежити за тим, що відбувається на екрані.
Full HD роздільна здатність високої яості (1080р) - відеодомофон ALPHA IPW підтримує роздільну здатність вхідного сигналу до 1080р як від панелі, так і від камери на будь-якому каналі.
Підключення 8 каналів (панелі виклику + відеокамери) та 6 моніторів в системі інтерком.
Автоматичне додавання панелей виклику, підключення може здійстини навіть дитина.
Запис відео разом із аудіо відбувається зі швидкістю 30 к/сек і роздільною здатністю до 1920х1080 одночасно по 4 каналам, і може вестися за рухом, постійно або за розкладом. Тепер ви можете бачити та чути без втрати якості, що відбувається за вашими дверима тоді, коли вас немає вдома.
Режим квадратора для перегляду та моніторингу
Використання у якості IP телефону (SIP)
Тонкий Slim корпус та вбудований блок живлення - монітор ALPHA IPW підключається безпосередньо до живлення 220В, але також має можливість підключення до зовнішнього блоку живлення 12B та PoE.
Ключові властивості і можливості
- Розмір екрану 7", IPS
- Вбудована пам'ять FLASH 128Мб, RAM 512Мб; роз'єм для microSD картки, підтримка карток до 128 ГБ; вбудований відеореєстратор; запись аудо; управління воротами; необхідно використовувати додатковий пристрій NL-GT01
- Вбудований Wi-Fi та LAN, запис 1080р, просте додавання панелей виклику та камер з можливістью бездротового з'єднання, сенсорний IPS екран високої роздільної здатності, тонкий корпус, пам'ять, графічне меню українською та ін. мовами, медіаплеєр, фоторамка, автовідповідач, запис повідомлень, нічний режим, режим відеореєстратора з аудіо, встановлення улюбленої мелодії на виклик
- Кріплення настінне
- Живлення POE IEEE 802.3af / DC15В/0.8A / AC100-240В 50/60Hz;
- Розміри 186 / 136 / 21 мм;
- Вага 470 гр (AC100-240В) / 380 гр (DC15В/0.8А);
- Матеріал корпусу пластик + акрил;
- Колір корпусу білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Общие | |
| Вес | 470 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Интерфейс | LAN, Wi-Fi |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi, 2.4 ГГц |
| Встроенная память | 128 МБ |
| Відчинення воріт | Необхідний адаптер NL-GT01 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Додаткові характеристики | MP3-мелодії, Автовідповідач, Вбудований LAN, Фоторамка |
| Діагональ екрана | 7" |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В, PoE |
| Запис | Аудіо, Відео, Фото |
| Запис за детекцією руху | З 4 каналів |
| Канали | 8 каналів |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Сенсорний екран, Мобільна програма, Віддалений доступ |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора | 178 |
| Кількість викличних панелей | 4 панелі |
| Кількість під'єднуваних камер | 4 камери |
| Максимальный объем карты памяти | 128 ГБ |
| Материал корпуса | Пластик + акрил |
| Матриця | IPS |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | AC100-240В 50/60Hz |
| Особенности | MP3 реалтони, Автовідповідач, Квадратор, Керування замком |
| Назначение | Для квартири, Для приватного будинку |
| Провідні інтерфейси | LAN, 1 x DC |
| Під'єднуваних моніторів | 6 |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка запису | Аудіо, Відео, Фото |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | microSD |
| Підтримка мобільного застосунку | NeoLight |
| Підтримка панелей виклику / камер | 4 панелі виклику + 4 відеокамери |
| Регулировка | Рівень гучності, Яскравість |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 2 (1920x1080) |
| Разрешение экрана | 1024×600 |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 187 х 136 х 21 мм |
| Розміри, мм | 187 / 136 / 21 |
| Розташування монітора | — |
| Споживання в робочому режимі | DC15В/0.8A |
| Стандарти кодування | H.264, H.265 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип установки | — |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Тип під'єднання | Бездротові, Дротові |
| Тривожний вхід | Немає |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
- Цена: 9 845 ₴



