Розумний одноклавішний вимикач Ajax LightSwitch білий, з сенсорною панеллю, з дальністю зв'язку з централлю до 1100 м, керує приладами потужністю від 5 до 600 Вт.
Застосування
LightSwitch може замінити будь-який механічний чи сенсорний вимикач: у лінійці передбачені одноклавішні, двоклавішні та прохідні вимикачі. Пристрій дозволяє керувати освітленням дистанційно через застосунки Ajax. З LightSwitch легко вмикати світильники та торшери, керувати шторами чи жалюзі, навіть віддалено.
Ключові властивості та можливості
- Керує приладами потужністю від 5 до 600 Вт.
- Має велику сенсорну панель, яка спрацьовує як на дотик, так і безконтактно – достатньо просто піднести руку на відстань 15 мм.
- Підтримує роботу за сценаріями. Налаштування у застосунку дозволяють вмикати світло автоматично за розкладом, разом з охороною або у випадку тривоги.
- Не використовує нульовий дріт живлення, потребує лише фази живлення для роботи.
- Підтримує радіозвʼязок Jeweller: до 1100 м дальність захищеного радіозв’язку з централлю, двосторонній звʼязок, шифрування, радіочастотний гопінг, регулювання потужності.
- Має опційне підсвічування панелі, яке можна вимкнути в налаштуваннях пристрою в застосунку Ajax.
- Захист від несумісних приладів, за струмом, за температурою.
- Одинарний одноклавішний LightSwitch складається з двох елементів: реле та сенсорної панелі, керує однією лінією освітлення (однією лампою).
Особливості встановлення і налаштування
LightSwitch встановлюється без зміни електропроводки обʼєкта. Пристрій не потребує підключення нуля і працює лише від фази живлення, має розмір для монтажу в стандартний європейський підрозетник, підключається до системи безпеки скануванням QR-коду. Всі сценарії застосування пристрою налаштовується у застосунку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Ajax |
| Вес | Реле 45.95 г, кнопка 44.5 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дальність передачі | 1100 м |
| Питание | 230 В |
| Цвет | Белый |
| Протоколи | Jeweller |
| Робоча вологість | До 75% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | Реле 76.3 / 72.3 / 29.2 мм, кнопка 82.75 / 82.75 / 10.26 мм |
| Розміри, мм | Реле 76.3 / 72.3 / 29.2 , кнопка 82.75 / 82.75 / 10.26 |
| Тип выключателя | Одинарний одноклавішний |
| Тип вимикача/розетки | Одинарний одноклавішний |
| Тип устройства | Розумний вимикач |
- Цена: 2 218 ₴




