
Датчик якості повітря Ajax LifeQuality чорний (26-00225)
8 849 ₴
- В наличии
- Код: 26-00225
Розумний датчик якості повітря Ajax LifeQuality чорний з сенсорами рівня вуглекислого газу (CO2), вологості та температури, з дальністю зв'язку з централлю до 1700 м. Сумісний з Hub 2 (2G) , Hub 2 (4G), Hub 2 Plus, Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G), ReX 2.
Застосування
Розумний датчик якості повітря допомагає відстежувати динаміку якості повітря вдома, в офісі, на виробництві чи в будь-якому іншому приміщенні. Користувачі отримують медичну точність вимірювання, повну інформацію у застосунку та сценарії автоматизації. Система безпеки Ajax з LifeQuality вмикає вентиляцію або зволожувач, якщо показники якості повітря нижче комфортних.
Ключові властивості та можливості
- В застосунках Ajax встановлюються пороги температури, вологості та концентрації CO2 для запуску сценаріїв автоматизації. Тому завдяки використанню датчика разом із пристроями автоматизації Ajax, припливними системами, зволожувачами повітря та кондиціонуванням у приміщенні завжди буде якісне повітря.
- Точність показників температури (±0.2°C) та вологості (±1.8%) LifeQuality забезпечується швейцарським датчиком SHT40 від Sensirion. Для вимірювання концентрації CO2 використовується шведський датчик Sunrise від Senseair з точністю ± (30 + 3%) ppm. LifeQuality не дає хибних показань, що можуть виникати через пари речовин, аерозолі чи парфуми.
- Діапазон вимірюваних температур складає від 0°C до +50°C, вологості від 0% до 100%.
- Концентрація вуглекислого газу вимірюється за допомогою відповідного датчика в діапазоні від 400 до 5000 ppm. Нормою вважається рівень CO2 до 1000 ppm.
- Детальна статистика показників відображена у застосунках Ajax: можна подивитися графіки якості повітря, переглянути показники за добу чи певний проміжок часу.
- Світлодіодна індикація відображає рівень забрудненості повітря. Також надсилається сповіщення про вихід показників за встановлені межі.
- Підтримує радіозвʼязок Jeweller: до 1700 м дальність захищеного радіозв’язку з централлю, двосторонній звʼязок, шифрування, радіочастотний гопінг, регулювання потужності. Також підтримується протокол Wings для передавання великої кількості даних у разі втрати та відновлення звʼязку між датчиком і централлю. Сумісний з Hub 2 (2G) , Hub 2 (4G), Hub 2 Plus, Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G), ReX 2.
- До 3 років роботи від попередньо встановлених 2 батарей CR123A.
Особливості встановлення і налаштування
Ajax LifeQuality легко монтується на поверхню за допомогою кріпильної панелі SmartBracket з комплекту. Налаштовується за допомогою мобільного застосунку у декілька кліків.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 127 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Питание | Літієва батарея CR123A – 2 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Класс защиты | IP50 |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller, Wings |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | До 85% |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 77 / 77 / 34.5 мм |
| Розміри, мм | 77 / 77 / 34.5 |
| Тип датчика | Якості повітря |
| Тип питания | CR123A – 2 шт. |
| Тип устройства | Датчик якості повітря |
| Тип сенсора | Вологості, Вуглекислого газу |
- Цена: 8 849 ₴



